Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Valjda su nesto zaradili na dresovima i maskama od 3,50 funata... :unsure:

 

Minus novi adidas dresovi stampani sa njegovim imenom i brojem 7.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Није танак прелазни, немој тако. Ја сам склон да мислим да је ванредан, једино ми жао што је Даунинг отишао, а не Џарвис и што се нису ослободили капитена Нолана и Маиге. Прилично сам сигуран да ће довести још једног шпица до краја рока, вероватно не Чичарита или Остина, али ни тај Мексиканац из Атлетика није незанимљива опција. А ко зна, можда буде и неко изненађење.

 

 

Ajmo ovde. Jedine dve stvari koje mi se dopadaju u vezi prelaznog roka su ostanak Jenkinsona i dovodjenje Payeta. Ovaj drugi je ono sto je trebalo timu - brzina i kreativnost u ofanzivnom delu veznog reda. Problem je sto je otisao Downing, najbolji igrac u prvom delu sezone,  pa smo tu na nuli i to samo ako Payet bude ono sto verujem da hoce. Obiang i Ogbona su dobra pojacanja ali na pogresnim mestima. Dovoljna su po trojica ozbiljnih defanzivnih veznih (ovo pod pretpostavkom da ce se Song vratiti) i stopera za jednu sezonu neopterecenu bremenom igranja evropskog takmicenja. Ovako se nepotrebno nagomilavaju igraci na tim pozicijama, a deo tima koji treba da proizvodi golove je pretanak. Lanzini je macka u dzaku i ne nadam se nicemu od njega. Na kraju, nisu uspeli da se oslobode skarta nego su ih pustali da brukaju klub po Evropi sa sve Dicksom na klupi, dok Bilic posmatra iz loze.

 

Tako meni izgleda bilans do danas. Ako u narednih 20 dana dovedu nekog Austina i startera na krilu, uz obavezan ostanak Songa, onda cu se prikljuciti tvojoj oceni. Nadam se da ce se 2016. igrati PL na Olimpijskom, mada mi Bilic ne uliva poverenje.

Link to comment

Ти знаш да је мени сваке године мантра опстанак прво, па да видимо. Прошле сам на тренутак помислио да претерујем, па смо онда везали оних петнаест ненормалних кола.

 

Билић ми није био први избор, далеко од тога. Али, Сем је морао да оде а нико други није хтео да дође. Бијелсе ми највише жао, мислим да је чак и Пајет био припрема за њега, али понудише му новинуговор у Олимпику. Сада ћемо да видимо, наводно је добар мотиватор, а после овог фазона са белим пешкиром у Румунији мораће баш да мотивише екипу да не попију уобичајена три-четири лака комада на Емиратима. Зајебао се са причом да их чува за викенд, само им је натоварио додатни притисак на главу.

 

Даунинг је играо по средини добро, на крилима ништа и скроз је потонуо у другом делу сезоне. И мени је жао што није остао, али Пајет је пет пута бољи играч, видећеш.

 

Огбона је био неопходан. Колинс је, ма колико га ја готивио, врло просечан играч. Као и Ноубл, да се не лажемо. Зато је и Обијанг био битан, ја се надам да ће он и Појет да Марка мало погурају или ка следећем нивоу (што не верујем да ће да успе) или ка клупи (што ће тешко да иде јер је "одраст'о на Северу").

 

Сонг је повређен и неће играти неко време ни ако потпише уговор. Мислим да зато одлажу трансфер, да не плаћају пар месеци плату играчу који ионако не може ни на припреме (нека добије 60к недељно, а добиће и више - уштедеће преко пола милона фунти ако га доведу на крају прелазног рока). Ланзини једте мачка у џаку, али је и такав бољи од мртвог Нолана.

 

За шкарт се слажем да је штета, а слажем се и да ће бити чупаво ако не доведу крштеног офанзивног средњака и опасног нападача, али мислим да Пајет сам може да нас сачува од испадања у маниру Тевеза :wub: својевремено.

 

Све у свему, најебасмо, драги колега. :lol:

Link to comment

 

 

 

За шкарт се слажем да је штета, а слажем се и да ће бити чупаво ако не доведу крштеног офанзивног средњака и опасног нападача, али мислим да Пајет сам може да нас сачува од испадања у маниру Тевеза :wub: својевремено.

 

Све у свему, најебасмо, драги колега. :lol:

1413727980637_Image_galleryImage_Mario_B

-_-

Link to comment

9 ce ili Pedro ili osta opet prazan... 

 

Inace DDG sklonjen sutra, kaze LVG da nije sposoban da brani zbog price o transferu, tipujem da ce mali Johnston na gol.

Link to comment

i treba

 

btw, ja sam mnogo pre za to da se lepo koncentrišemo na završavanje Pedra, jer je realno, nego da ponovo jurimo neke vrlo verovatno nezavršive transfere i onda preplatimo boga oca ili ostanemo kratkih rukava. Posebno što ćemo verovatno morati da jurimo golmana krajem avgusta. 

 

Opet haos od prozora™  :isuse:

Link to comment

Хименез изгледа оде у Португалију, мазнуо га Порто док је чекао рсдну дозволу. Сада креће паника у виду разних Боринија и Јелавића :isuse:

 

Али, уместо да се целе године нервирам, почећу аклиматизацију вечерас. :fantom:

 

20:45 Championship: Brighton - Nottingham Forest DIREKTNO

Link to comment

Хименез изгледа оде у Португалију, мазнуо га Порто док је чекао рсдну дозволу. Сада креће паника у виду разних Боринија и Јелавића :isuse:

Али, уместо да се целе године нервирам, почећу аклиматизацију вечерас. :fantom:

20:45 Championship: Brighton - Nottingham Forest DIREKTNO

To! Oli Doumbiju? :naughty:

 

e: el se ja tripujem il je ranije ovo bio :moca:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...