Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weenie ceka da izadje Staridz, da odahne. E, sad ce Weenie da se raspise.

 

Izdao me nešto tapatalk, a imao sam svašta da kažem na temu onog idiot što se oduševljava igrom Stonesa kad god ovaj uspe da se ne sudari sa Smallingom, i najavljuje da će na leto cena da mu skoči i preko 50 miliona... valjda su zato u Evertonu ispred njega i Jagielka i Funes Mori, da se ne oštete skupocene noge 1 ekstratalenta...

Link to comment

Stvarno im apsolutno ništa nije doneo, nikakvu promenu.

 

 

edit: jedna odlična statistika, od sezone 2013-14, minimum 5000 minuta, Uiniju u prilog

 

CevpRn6XEAIJjZL.jpg

Edited by copkillah
Link to comment

Zar nema neki kafić gde Liverpuljani redovno gledaju tekme. Mene drugar hoće već dve godine da vodi tamo da gledamo WHU-Liverpul ali nikako da se organizujemo.

Link to comment

Prirodni netalenat je samo razlog više da se divimo njihovoj sposobnosti da stvore ubedljivo najjaču ligu na svetu.

Što znaš već i sam, ipak pričamo o ligi koja vam je proizvela 6 startera iz ovog poslednjeg meča.

 

 

edit - zapravo 7!

Edited by Ruxin
Link to comment

Englezi bili sasvim dobri u prvom poluvremenu.

Борис копира Пантелу, није гледао утакмицу, пратио резултат на телетексту. Холанђани дали први гол после пенала који није био, а онда и чист фаул на Јагелки. Ова тројица из Евертона су спрдња.

Link to comment

Tako je uvjek sa Englezima.

 

Ovi moji su tu Holandiju rasturili u prvom poluvremenu (bilo samo 2-0 a moglo je biti mnogo vise). U drugom su se opustili (+ smijesna odbrana kod prekida) ali kada je trebalo malo pogurati, pao je gol. Mozda je ta Holandija igrala bolje protiv premijerligasa ali me zaista nije nista impresionirala. Limitirana ekipa.

 

Opet kao sto sam vec jedanput napisao, volio bih da se Fr i Eng sastanu u odlucujoc utakmici (1/8, 1/4, 1/2, finale) jer jednostavno volim naboj (sportski) koji se stvori kada igraju te dvije reprezentacije. Vjerovatno bi nasa odbrana imala problema sa njihovim napadom ali opet vjerujem da bi eng odbrana imala jos vise problema. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...