Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ja bih ga prodao jer mi je muka kad vidim njegovu kurcobolju, u onim retkim momentima kad je na terenu. A i u pravu je Ruxin ovo sto kaze.

 

Nek nam ovi iz Katara daju cist kes, Veratti ide u City a ostali njihovi igraci svakako nisu za PL. :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja Stukija ne bih uvaljivao za male pare (PSG ne znam, ali Arsenal se pominjao za 15 miliona), posebno kad pravo rešenje u napadu još uvek nemaš - Firmino je prinudno. A cena mu sigurno neće skočiti od sedenja na repstativnoj klupi.

 

Neka proba još sledeću sezonu, pa reassessment ako veže par meseci fudbala. Ako ne veže, imaće podjednako ograničene prilike da ga zavale kao i sad.

Ливерпул мора неком ко је довољно луд да поклони Балотелија, тако да чисто сумњам да ће бостонске шкртице да Стукија понуде значајно испод цене. Плус ко је довољно богат да играчу који одигра десетак утакмица у осаманест месеци да гарантовану плату коју он у Ливерпулу има? Нисам приметио да њему смета да седи на клупи, трибинама, базену за рехабилитациију или већ ко зна где и сваке недеље уштека 100 000 фуната. Једино ако га је Клопара баш узео на зуб. Мислим да ће пре Бентекара да оде. Ја уопште не мислим да Клоп има фрку да му Ориђиђи™ пуде први центарфор, а да има Фирмиња одмах  иза. Ингс да је здрав идеално би исе уклопио у оно што он хоће напред. Надам се да ће Конобар да покупи Дрвосечу са Татри, Роџерсара велшког Пирла, и да има неко ко би у Шпанији узео Морена.

Link to comment

Naravno, Bentekea će pustiti jer je on bar sposoban da igra kakav-takav fudbal pa ima zainteresovanih... mada pitanje je koliko će biti spremnih da preuzmu njegovu platu. Stukija bi morao da pusti previše jeftino, ja ne znam da li se za 15 miliona danas može dobiti neki Englez koji bar prismrđava™ trenutnoj reprezentaciji.

 

Origi-Firmino-Ings kao jedina rešenja u špicu bi bilo rešenje gore od svakog Rodgersovog, nema šanse da to gledamo.

Link to comment

Ливерпул мора неком ко је довољно луд да поклони Балотелија, тако да чисто сумњам да ће бостонске шкртице да Стукија понуде значајно испод цене. Плус ко је довољно богат да играчу који одигра десетак утакмица у осаманест месеци да гарантовану плату коју он у Ливерпулу има? Нисам приметио да њему смета да седи на клупи, трибинама, базену за рехабилитациију или већ ко зна где и сваке недеље уштека 100 000 фуната. Једино ако га је Клопара баш узео на зуб. Мислим да ће пре Бентекара да оде. Ја уопште не мислим да Клоп има фрку да му Ориђиђи™ пуде први центарфор, а да има Фирмиња одмах  иза. Ингс да је здрав идеално би исе уклопио у оно што он хоће напред. Надам се да ће Конобар да покупи Дрвосечу са Татри, Роџерсара велшког Пирла, и да има неко ко би у Шпанији узео Морена.

 

Slazem se. Moraju da plate da bi ga neko uzeo.

 

 

Sto se tice Staridza mislim da Klop preteruje u vezi fizicke spreme koliko god on krhko izgledao zadnjih godinu i po. Staridz je odlican igrac i samo je pitanje kada ce se vratiti u odlicnu formu.

 

 

 

edit: Sky objavio izjavu Lukakare da bi vrlo rado saradjivao sa Murinjom i da zeli da igra LS.

 

Ja se sve nekako nadam da Totte pushi za titulu i da uzimamo™ Kejna :happy:

Edited by John Coltrane
Link to comment

 

Svaka čast Zlatanu, Bog fudbala, ali nek ide lepo negde drugo što se mene tiče. Takav egoista će da uništi svlačionicu.

Na stranu to što mislim da WHU ne sme da se pretvori u tamo neke Čelzije, Sitije, Luzerpulove i Pe-Se-Žeove. Vrhunski skauting i omladinska škola, pa dokle se dogura. Ništa ne fali Antoniu i Kresvelu koji su dovedeni iz Championshipa ili Lanziniju koji je dovučen iz neke Al Džazire ili tako nešto. 

Link to comment

Mislim da je veca sansa da ga dovedete ako osvoje titulu. Ono, dosao je do vrha, od titule ne postoji nista vece, raduje se novim izazovima... Mislim da nema sanse da ce ga Levy pustiti za manje od 80-90 milki

 

@Coltrane

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Svaka čast Zlatanu, Bog fudbala, ali nek ide lepo negde drugo što se mene tiče. Takav egoista će da uništi svlačionicu.

Na stranu to što mislim da WHU ne sme da se pretvori u tamo neke Čelzije, Sitije, Luzerpulove i Pe-Se-Žeove. Vrhunski skauting i omladinska škola, pa dokle se dogura. Ništa ne fali Antoniu i Kresvelu koji su dovedeni iz Championshipa ili Lanziniju koji je dovučen iz neke Al Džazire ili tako nešto. 

 

+1

 

Ovaj tim samo treba da zadrži igrače (uz jedno ili dva pojačanja) i, što je još važnije, trenera.

Naravno, i da ga pogleda sreća s povredama.

Link to comment

Hodzson najavio Staridza u startnoj (sto ce mu biti prvi put posle 18meseci).

 

@Kanzas

 

Ako uzmu titulu imace pokrice za jos lupanja para, igrace LS i pojacati tim. U toj konstalaciji ce im biti prioritet da zadrze najboljeg strelca. Takodje i on ce imati razlog da ostane.

 

Nije bas Kejn u 30tim godinama pa da moze lagano da se oprosti od svog™ Tottenhema, moze on jos da im pruzi.

 

A sto se tice Levija, nama™ 80-90mil nije nista :fantom:. Evo pitaj Ruxina (iznece ti mali elaborat na temu UTDovog trosenja)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...