Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedan od pouzdanijih LFC insajdera objavio da postoji velika šansa da Staridž napusti Liverpul ovog leta.

 

Pretpostavljam da Klop želi nekoga na koga može da se osloni veći deo vremena, a ne, u najboljem slučaju, 50% vremena.

 

Vest Hem bi mogao da se otvori za njega  :fantom:

 

Pa PSG salje skaute da ga gleda sutra, koliko god to bizarno zvucalo na vise nivoa. Mozda se i omastite...

Link to comment

Znači biće sebičniji nego obično i kad bude izlazio napraviće veoma nadrkanu facu. Prava zvezda. Biće sreća da ga prodaju, a da ga utope za dobru lovu bi bilo previše.

Link to comment

Pa PSG salje skaute da ga gleda sutra, koliko god to bizarno zvucalo na vise nivoa. Mozda se i omastite...

Њега у Енглеској нико неће да плати онолико колико има у Ливерпулу, а мислим да у клубу нису сигурни да он може да игра у континуитету.  Борисови би били кец на десет.

Link to comment

Борисови би били кец на десет.

Још кад би понудили комбинацију за Каванија...

Link to comment

Moze i Veratti + da vam damo jos nesto para. Mi smo glupi (nismo u PL-u, a opste je poznato da su samo tamo pametne glave), volimo da lupamo pare (ima se moze se) i uvjek dodjemo kao kec na deset posrnulim velikanima.

Edited by borris_
Link to comment

Brate od celog pl-a samo siti, lester i totnem rade kako valja. Ostali su jedva nešto pametniji od vas, bahatih arapa koji se eto malo igraju svojom novom igračkom dok im ne dosadi :fantom:

Link to comment

Ne bi ni sebičnost Staridža bila toliki problem pošto i to može da se ispegla, ali njegova krhkost i lomljivost su preveliki rizik za nekoga ko treba da bude prvi napadač. Sa jedne strane ne želim da bude prodat jer je to možda pogrešna poruka, sa druge strane ne možeš da se osloniš na njega.

Link to comment

Ja Stukija ne bih uvaljivao za male pare (PSG ne znam, ali Arsenal se pominjao za 15 miliona), posebno kad pravo rešenje u napadu još uvek nemaš - Firmino je prinudno. A cena mu sigurno neće skočiti od sedenja na repstativnoj klupi.

 

Neka proba još sledeću sezonu, pa reassessment ako veže par meseci fudbala. Ako ne veže, imaće podjednako ograničene prilike da ga zavale kao i sad.

Link to comment

Ma stuki je realno za zavaljivanje, ako se pojavi neko dovoljno lud za upuštanje u tu avanturu ja bih na vašem mestu sve nogom u dupe. Previše dugo je povređen i previše dugo nije igrao ozbiljan fudbal da bi vam bio prvi špic, a sve dok je kod vas vodiće se tako. To pravo rešenje u napadu nikad nećete ni imati dok ga se ne ratosiljate.

 

Moja 2c

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...