Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mrka kapa od toga. :)

 

Nek uzme bilo ko osim Nemaca, Francuza i Spanaca (ali ako neko mora od ove tri ekipe neka to budu Spanci, jbg). Mogli bi i Englezi da uzmu jednom u istoriji ovaj trofej, bilo bi uberkul.

Link to comment

Mrka kapa od toga. :)

 

Nek uzme bilo ko osim Nemaca, Francuza i Spanaca (ali ako neko mora od ove tri ekipe neka to budu Spanci, jbg). Mogli bi i Englezi da uzmu jednom u istoriji ovaj trofej, bilo bi uberkul.

i to kad niko ne očekuje :)

Link to comment

Mozda sam poludeo, ali ja nekako tipujem da Englezi mogu da osvoje ovo konacno

 

Teško, ali mislim da će dogurati više nego što se očekuje od njih. I mislim da će na ovom prvenstvu u prvi plan iskočiti nekoliko igrača koji će biti kičma reprezentacije u narednih 10 godina.

Link to comment

Toliko je ambiciozan da je svake druge godine menjao klub u trci za većom platom.

 

Pardon, u trci za uzbudljivim novim izazovima u nepoznatoj sredini, od Švedske do Holandije do severa Italije, preko Katalonije i severa Italije, do severa Italije i najzad Grada Svetlosti gde mu se ukazala prilika da osvoji elitnu Ligu 1 i tako kruniše karijeru.

 

Mislim, koga Zlatan do sada nije ubedio da je vrhunski fudbaler, nikad neće.

Čovek ima u poslednjih 15 godina 13 titula šampiona. Nadobudan je i egocentričan do bola, ali je igračina. Od PL velikana recimo da se samo Siti ne bi usro od sreće da ga dovede, pošto već imaju worldclass napadača. Ostali, igraju sa raznim Bentekeima, Ziruima i neproverenim klincima, Zlatan u zubima može da ih nosi, sve.

Link to comment

Englezima je u prethodnih godinu-dve iskocilo nekoliko igraca koji zapravo umeju da igraju fudbal. Kejn, Ali, Dier, Barkli, Vardi, Klajn... Nejasno mi je samo cime Velbek zasluzuje onoliko poverenje - nije da ekipi fali brzine, a bolno je nemocan sa loptom u nogama. Kad bi imali normalnog selektora, mogli bi i da naprave nesto, ono matoro mrtvo puvalo sinoc sve vreme sedi kao da ceka kovceg. Ovo su sad odigrali na formu i majndset iz svojih klubova.

 

Verovatno nece biti tako sjajno kad se vrati Runi i zauzme svoje zagarantovano mesto.

Naglasak na zadnjoj rečenici... http://www.theguardian.com/football/2016/mar/27/roy-hodgson-wayne-rooney-euro-2016

Dodati još i Sterlinga, Wilshere i supa je gotova... Meni lično je najzanimljiviji od svega broj igrača u sastavu reprezentacije Engleske, koje je Pochettino trenirao i "izbacio" u prvi plan (11 od zadnjih 19 debiltanata)... Kanda bi Woy mogao da se odrekne procenta plate, zarad rezultata...

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...