Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Броџерсара је освојио другу лигу, кад је Клопара освајо Бундес и игро финале Лиге шампиона... Ђе то двоје да се пореди...

Ja ih i ne poredim. Makar ne dok klop ne dovede liverpul na 2 boda od titule :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ih i ne poredim. Makar ne dok klop ne dovede liverpul na 2 boda od titule :fantom:

Шта ћеш туко тамо неки Бајерн. Није наишао на прјаки Сити.
Link to comment

Ne može tako. Uvedete previše varijabli i odmah postane neuporedivo. Jasno je da trenutno ovu dvojicu stručnjaka možemo porediti samo na osnovu učinka u liverpulu, tj. koliko su blizu prišli tituli.

 

I logično da klopu ne računamo ovu sezonu tako da ne znam šta se uzbuđujete, imaće sledeće godine sasvim poštenu priliku da dokaže da je bolji trener od brodža :fantom:

Link to comment

Ne može tako. Uvedete previše varijabli i odmah postane neuporedivo. Jasno je da trenutno ovu dvojicu stručnjaka možemo porediti samo na osnovu učinka u liverpulu, tj. koliko su blizu prišli tituli.

 

I logično da klopu ne računamo ovu sezonu tako da ne znam šta se uzbuđujete, imaće sledeće godine sasvim poštenu priliku da dokaže da je bolji trener od brodža :fantom:

Бајерн је константа, није варијабла као неки клубови из Манчестера, који нису власници ОТ. :fantom:

Иначе, ја сам давно баталио Ливерпул, још док Овен био ту... Мало ме трзнуло кад је Грујић потписао... ал шта знам, овај клуб је уклет.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

ajsad ozbiljno, il sto bi pokojni ikar reko - bez zezanja, mislim da je glavni problem kod klopare bila narcisoidnost i tvrdoglavost kakve npr. specijalni nece za deset zivota dostici pa makar uzimo privatne casove.

strategiju mu niko normalan ne moze osporiti, nije problem ni sto je omanuo u par navrata pri kupovini i pojedine igrace (debelo) preplatio, isti taj klop je doveo i  levu i gundogana i rojsa, vec sto je iste te promasaje tvrdoglavo forsirao po cenu da maltene ispadne iz lige.

taj nesrecni imobilni mu je, za celu sezonu, zabio cela 3 komada, u, mislim, preko 20 utakmica, dok je obamejang ocekivano za sve to vreme u najmanju ruku stagnirao.

no bitno da je klopara glumio u 80 posto reklama.

plus se umeo ponasati kao srbin, razne relativno bitne likove a koji su dobro obavljali poso je sutno a doveo svoje ortake i rodbinu.

 

sve u svemu, mislim da bi mogao biti vrhunski trener i najbolje moguce resenje za sektu, samo da mu neko zgazi na stopalo kad pretera :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...