Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos jedna sramna sezonu koju samo Evropa moze da izvadi. S'tim sto cemo i tamo verovatno popusiti nemacku kobasicu pa ce opet da se prica o prelaznom roku, sledecoj sezoni i ostalim glupostima kojima se navijac Liverpoola zamlacuje u toku leta. Jebo me dan kad sam poceo da pratim ovaj klub.

 

+1

 

Ovo danas je stvarno bila beda od Kloppa, maestralno ubacivanje Škrtela koji je dva i po gola namestio protivniku, plus 40 minuta gledanja sa nevericom Wanyama kako šefuje nad Allenom i Canom. Taman kad se setio da uvede Hendersona da pomogne na sredini, pao je treći gol pa se predomislio i odlučio da iz očaja ubaci malog Oja na krilo :isuse: Prethodno Benteke za Sturridgea, Kurta-Murta.

 

Nadam se samo da je nešto naučio pa da neće očekivati da mu Allen bude oslonac na sredini, ni da se Coutinho i Lallana zabadaju sa krila u sredinu a onda kao stignu da pomognu bekovima da spreče kontru.

Link to comment

Opet ovaj bednik Gojko da mi se usere u prenos, nece biti dovoljno sto ce City da spizdi 3 komada. Dokle ce ovaj kreten da se bavi komentatorskim poslom vise :puke:

Link to comment

Lingardu treba pola sata da uputi loptu (nepreciznu) ka Mati koji je sam ko duh ispred 16m Sitija. Nadam se da Valensija ima snage za drugih 45min.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...