Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ borris

 

Milsim da bi Kavani progledao po odlasku Ibrahimovica.

 

Imao je priliku da prodise prosle godine. Ocigledno se nije uklopio i ne treba nista na silu raditi (desava se). Ako moze zamjena, ja bih volio, ako ne traziti nekog drugog (u stvari dva napadaca).

Link to comment

 Pa da zajedno sa Martialom sede na klupi dok u špicu igra sam Rašfordara.

Уз сав тај хајп, није мене Француз убедио да је значајно бољи од Рашфордаре.

Link to comment

Unitedu treba bolja sredina terena i jedan krsteni stoperski par. Rashford i Martial su buducnost kluba i to je jedini i najsvetliji deo ove sezone.

Link to comment

Koja je logika PSŽa uopšte da sad prodaje Kavanija? Tri godine im igra krilo zbog Ibre i sad kad on sigurno ide hoće da ga prodaju mesto da ga prebace centralno...

Link to comment

OK, to je druga stvar onda. Kontao sam da mogu da mu ponude da startuje centralno, ali ako već ima problema sa trenerom onda je to verovatno jedino rešenje.

Link to comment

Koja je logika PSŽa uopšte da sad prodaje Kavanija? Tri godine im igra krilo zbog Ibre i sad kad on sigurno ide hoće da ga prodaju mesto da ga prebace centralno...

 

Pa o tome sam i ja pisao. Pri tom se covek nadavao bitnih golova za PSG sa klupe.

Link to comment

Rasford ce biti igracina kao i Fergijev Makeda ili Melor iz Liverpula.

Ne zaboravi Alijadiera!

 

Decko dao gol ribarima i vodoinstalaterima i 2 pored Mertezakera i odjednom je buducnost kluba :D Sekta u dubokoj zabludi.

Link to comment

Ne diraj Melora, čovek je imao jako zajebanu povredu, mogao je biti strašan igrač...

 

Uostalom, da nije bilo njega, konobar ne bi uzeo CL sa Liverpoolom... A i prekinuo je Arsenalov niz nepobedivosti...

Link to comment

Ne igra tri godine krilo. Prosle godine je skoro citavu sezonu odigrao na svom pravom mjestu i ni tu se nije snasao.

Ma sta pricas jbt?!? Nije se snasao igrac koji je spakovao 30 golova prosle sezone?!?

 

Kavani je igrao spica samo kada Ibra nije igrao inace do ovosezonskog dolaska ADM u Pariz Kavani i Laveci su "drzali ledja" Ibri koji je bio u spicu. Ponekad bi Pastore ili L.Moura uskakali u kombinaciju.

 

Ja znam da ti vazda pljujes po njemu, ali stvarno ne vidim razloge i argumente za to.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...