Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Bane kriv, i to dva puta...

 

Sta je kriv Bane kad je Lukaku izrolao celu odbranu ( kod prvog gola)?

 

 

edit: A sad me natera da se podsetim i drugog gola, mali Kenedi (kome levi bek nije prirodna pozicija) nije izasao da napravi ofsajd, a Bane i Kejhil ko u start mashini se kretali i napravili zamku™.

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je kriv Bane kad je Lukaku izrolao celu odbranu ( kod prvog gola)?

 

 

edit: A sad me natera da se podsetim i drugog gola, mali Kenedi (kome levi bek nije prirodna pozicija) nije izasao da napravi ofsajd, a Bane i Kejhil ko u start mashini se kretali i napravili zamku™.

Kod prvog sam ozbiljan, pogledaj ponovo...

 

Nije bio u liniji, taman toliko da Lukaku ne bude u ofsajdu, a onda je napravio klizeći, po meni totalno nerezonski i promašio i Lukakua i loptu...

 

I uopšte se nisam šalio, ako neko misli da sam probao da zajebavam 189... Rekao sam da to neću veiše raditi, glupo je...

Link to comment

 

Taj rad.

Ok

 

Nisam gledao tekmu, ali mogu da poverujem da su 2 gola malo naspram krivice koju nosi

Edited by Ruxin
Link to comment

Kod prvog sam ozbiljan, pogledaj ponovo...

 

Nije bio u liniji, taman toliko da Lukaku ne bude u ofsajdu, a onda je napravio klizeći, po meni totalno nerezonski i promašio i Lukakua i loptu...

 

I uopšte se nisam šalio, ako neko misli da sam probao da zajebavam 189... Rekao sam da to neću veiše raditi, glupo je...

 

Bane je kriv sto je uklizao u prazno, ali to bi na nekih 20metera ukoso od ogla, posle je Lukaku otresao Acpija, zatim Mikela i kao trecu prepreku  izvozao Kejhila isperd peterca.

E sad ako ti i dalje mislis da je Bane kriv, onda OK.

 

edit: Milsim da je Kejhilovo okretanje i vrtenje u krug rodilo za gif poput onog kad je Boateng prelomio svoju kicmu.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Bane je kriv sto je uklizao u prazno, ali to bi na nekih 20metera ukoso od ogla, posle je Lukaku otresao Acpija, zatim Mikela i kao trecu prepreku  izvozao Kejhila isperd peterca.

E sad ako ti i dalje mislis da je Bane kriv, onda OK.

 

edit: Milsim da je Kejhilovo okretanje i vrtenje u krug rodilo za gif poput onog kad je Boateng prelomio svoju kicmu.

+1  ovo je najrealniji opis situacije.

Link to comment

ne zna se koji je smesniji od ova dva pacenika radisa ili grunt. vrhunski humor

Ne trudim se da budem smesan, to bi bilo kao da zajebavam retardiranog klinca koji jede lepak u uglu, stvarno se nadam da ce ovo povuci lavinu kartona za usatog smrdljivka.

Link to comment

MU je zagrizao za Zlatana. Tako smo mi nekada dovodili zvijezde na zalasku karijere (Makele, Thuram ali srce nije dalo). Nama se nije isplatilo (ali jeste Milanu kada su i oni to radili).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...