Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Procitaj dole pojasnjenje, navijacima Makabija je bitno da Makabi igra. Zabole ih jesu li tamo Lester ili Lfc, ako je "slabiji" klub, tim bolje. 

 

Ali to je ono sto sam ja hteo da kazem. :D Navijacima na stadionu naravno ne smeta, a onima koji gledaju preko televizije takodje ne moze da smeta (obrazlozio sam zasto).

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali to je ono sto sam ja hteo da kazem. :D Navijacima na stadionu naravno ne smeta, a onima koji gledaju preko televizije takodje ne moze da smeta (obrazlozio sam zasto).

 

Sjebo nas Vini sto je uleteo nesto izmedju :lolol:. Jedino se ne slazemo oko formata takmicenja i pokrivenosti tv prenosima onda.

Link to comment

Drugi deo posta ti je ala ex forumas Zhota smaranje, kako je sve bilo bolje kad ste vi bili mladji. 

 

Ma pazi, otkad ja pratim uvek je bilo po grupama, iako su ranije ucestvovali samo prvaci. Ali voleo bih da se nesto promeni, pa makar i da bude na ispadanje, jer je ovo stvarno preslo u dosadu. Bas si lepo primetio da fali adrenalina. A  primetices da nisam jedini na ovoj temi ko tako razmislja, stvarno ne znam zasto te to toliko nervira.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ma ne znam sta ima koga da zanima bilo koja utakmica u LŠ pre polufinala, osim ako se u osmini ili četvrtfinalu ne sretnu dve od najvise 4-5 ekipa ukupno koje mogu da uzmu (s tim sto bi bilo relativno veliko iznenadjenje da ne uzme jedna odredjena ekipa), i koga realno zabole ko s kim igra u grupama po Tel Avivu, Bazelu i ostalim Kazahstanima. A u tih 5 ekipa nisu ni Lester, ni Totenhem, ni Arsenal, tako da je s te strane potpuno svejedno. Publika koja sada prati to takmičenje sigurno nije toliko probirljiva da bi joj smetao flavour of the season u vidu Lestera. Čak mislim da bi ljudima bilo interesantnije da njih vide kako se lomataju po kiparskim livadama nego ove nabeđene.

То значи такмичење је потпуна бесмислица.

Link to comment

То значи такмичење је потпуна бесмислица.

 

Pa nije da kazemo bas besmislica :D, ali je tacno da je premijer liga za red velicine zanimljivija.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ma meni je gledanje fudbala kurac, ja ispratim na livescoreu rezultate i ne razumem ljude koji mogu da gledaju fudbal i kome je to interesantno.

Link to comment

Vezano za gledanje fudbala pitam ja kevu neki dan "A što je kod vas na TV-u uvek neki fudbal? Zar ti ne smeta to po celi dan da slušaš?"

A, ona odgovara: "A što je kod vas uvek neki crtani?"

"Pa moram decu nekad nekako da smirim."

"Pa i ja isto tvog oca."

Link to comment

Ma meni je gledanje fudbala kurac, ja ispratim na livescoreu rezultate i ne razumem ljude koji mogu da gledaju fudbal i kome je to interesantno.

 

 

+1

Link to comment

Nakon Ars-Tot, legao i prespavao sve utakmice u 4, probudio se i video epilog - 92 poena. A kad gledam, skidaju Lukakuu loptu sa noge na pola metara od gola, Aguero ne moze da ubode vola u dupe, Remzi igra kao Babovic... Negledanjem se cuva unutrasnji mir, zbog fantazija vise zivaca istrosim nego zbog kladze.

Link to comment

Procitaj dole pojasnjenje, navijacima Makabija je bitno da Makabi igra. Zabole ih jesu li tamo Lester ili Lfc, ako je "slabiji" klub, tim bolje.

 

Problem je u tome što nikom drugom nije zanimljivo. LŠ od Makabija neće napraviti ono što je EPL napravila od Lestera ili Bundesliga od Wolfsburga. Svi Makabiji i Borisovi su tamo prvenstveno da bi povećali gledanost i prihode od reklama u njihovim zemljama, i zato im se sad daje da odigraju šest dozlaboga dosadnih utakmica u grupi umesto dve na ispadanje. Neko prijatno iznenadjenje, ako ga uopšte bude, doći će iz Gladbacha ili Eindhovena a ne iz Bazela.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...