Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

englezi su toliko konzertvativni da mislim da bi ameri pre ubedili barselonu da se preseli u prestonicu nego li engleze da se odreknu svoje lige i tradiceje vekovima stare

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma cela ta priča oko sastanka top klubova sa misterioznim Amerima je prenaduvana. Dali su posle prilično validno obrazloženje, rekli da je razgovor bio povodom tog nekog superspecijalnog pripremnog platinastog preseason turnira koji je već godinama unazad u pripremi.

 

Ideja da su konspirativno seli za sto da se dogovore kako da zajedno prikolju koku koja nosi zlatna jaja je suluda. Mogu da fantaziraju o takmičenju zatvorenog tipa, ali u nešto novo niko nije lud da uskače naglavačke.

Ма наравно, иначе по вредности уговора за ТВ права се види колико је ЛШ мање занимљива гледаоцима него Премијершип. 

Link to comment

englezi su toliko konzertvativni da mislim da bi ameri pre ubedili barselonu da se preseli u prestonicu nego li engleze da se odreknu svoje lige i tradiceje vekovima stare

+1

Link to comment

Znači, jedini način da fudbal opstane i ne atrofira je da odabrana ekipica od par najvećih i najpopularnijih klubova svake sezone podeli sve trofeje izmedju sebe. Jer ako im boranija pokvari računicu naljutiće se pa će prihvatiti američki predlog o zatvorenoj ligi u kojoj će nastaviti da se čašćavaju i nadražuju medjusobno.

 

Pa neka propadne fudbal i neka odumre, ako mu je jedini izlaz da ga sveta trojstva, sveti dueti i sveti menueti iz liga petice drže u šaci.

+100

Link to comment

Znači, jedini način da fudbal opstane i ne atrofira je da odabrana ekipica od par najvećih i najpopularnijih klubova svake sezone podeli sve trofeje izmedju sebe. Jer ako im boranija pokvari računicu naljutiće se pa će prihvatiti američki predlog o zatvorenoj ligi u kojoj će nastaviti da se čašćavaju i nadražuju medjusobno.

 

Pa neka propadne fudbal i neka odumre, ako mu je jedini izlaz da ga sveta trojstva, sveti dueti i sveti menueti iz liga petice drže u šaci.

 

sve potpisujem, osim što je surova istina da Lester u LŠ neće izazvati nikakvo interesovanje publike

Link to comment

sve potpisujem, osim što je surova istina da Lester u LŠ neće izazvati nikakvo interesovanje publike

 

pa što je to onda smrt fudbala ako nekoga ne zanima ekipa koja dobro igra nego ona koja ima dobro ime ? to praktično znači da je fudbal™ već umro i da se takmičenje održava samo u marketingu, što je upravo ono što bi i amerikanci™ uradili. i onda bi zli amerikanci ubili fudbal kao što su već košarku ubili.

Link to comment

Ma ne znam sta ima koga da zanima bilo koja utakmica u LŠ pre polufinala, osim ako se u osmini ili četvrtfinalu ne sretnu dve od najvise 4-5 ekipa ukupno koje mogu da uzmu (s tim sto bi bilo relativno veliko iznenadjenje da ne uzme jedna odredjena ekipa), i koga realno zabole ko s kim igra u grupama po Tel Avivu, Bazelu i ostalim Kazahstanima. A u tih 5 ekipa nisu ni Lester, ni Totenhem, ni Arsenal, tako da je s te strane potpuno svejedno. Publika koja sada prati to takmičenje sigurno nije toliko probirljiva da bi joj smetao flavour of the season u vidu Lestera. Čak mislim da bi ljudima bilo interesantnije da njih vide kako se lomataju po kiparskim livadama nego ove nabeđene.

Edited by IndridCold
Link to comment

i koga realno zabole ko s kim igra u grupama po Tel Avivu, Bazelu i ostalim Kazahstanima

 

Zabole navijace tih klubova, kao i navijace Makabija, Bazela i Astane. Zbog tih ljudi ti igraci i igraju, a ne zbog dokonih mlatikuraca koji placu sto moraju svake druge sedmice da gledaju City-Dortmund, Arsenal-Barcelona duele. 

Link to comment

Pa ništa, lepo jedna onlajn peticija diljem Izraela, Švajcarske, i bivših sovjetskih republika, da bojkotuju Lester i najstrožije zahtevaju da igraju sa Liverpulom. Ranijeri fin čovek, povući će se ako bude trebalo -_-

Link to comment

Pa ništa, lepo jedna onlajn peticija diljem Izraela, Švajcarske, i bivših sovjetskih republika, da bojkotuju Lester i najstrožije zahtevaju da igraju sa Liverpulom. Ranijeri fin čovek, povući će se ako bude trebalo -_-

 

Pogresno si me razumeo, navijacima je bitno da njihov tim igra u LS. Nije bitno ko je preko puta, to u velikoj vecini pokazuju i posete na stadionima. Mene nerviraju ovi likovi, jao smara me kad u toku godine dobri timovi odigraju dosta medjusobnih utakmica. Vratite vreme kad je sve bilo na ispadanje i kad si imao jedan prenos u toku meseca da me puca adrenalin.

Link to comment

Zabole navijace tih klubova, kao i navijace Makabija, Bazela i Astane. Zbog tih ljudi ti igraci i igraju, a ne zbog dokonih mlatikuraca koji placu sto moraju svake druge sedmice da gledaju City-Dortmund, Arsenal-Barcelona duele. 

 

I sta, kao navijacima Makabija ce da smeta sto ce da im gostuje Lester, a ne Liverpul? :lol:  Pa tek je to nerealno.

 

 

Vratite vreme kad je sve bilo na ispadanje i kad si imao jedan prenos u toku meseca da me puca adrenalin.

 

+1

Link to comment

I sta, kao navijacima Makabija ce da smeta sto ce da im gostuje Lester, a ne Liverpul? :lol:  Pa tek je to nerealno.

 

 

+1

 

Procitaj dole pojasnjenje, navijacima Makabija je bitno da Makabi igra. Zabole ih jesu li tamo Lester ili Lfc, ako je "slabiji" klub, tim bolje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...