Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Hvala Renne. Probaću nekako da namestim ruter, ako zaškripi možda te cimnem na PM. U Turskoj sva EPL prava ima pay sistem Digiturk a to je mafija kakvu čak ni Vesić ne bi izmislio. Kada im odeš na sajt i klikneš na link za informacije o paketima, Internet televiziji ili bilo čemu drugom, traže ti da prvo uneseš broj mobilnog na koji će ti poslati PIN pomoću kojeg ulaziš na taj deo sajta. Posle toga te naravno do kraja života zovu 60 puta dnevno i šalju ti 360 poruka maltretirajući te da se pretplatiš na ovo ili ono. Ako nećeš da im ostaviš broj može i JMBG pa ti pomoću njega uđu u trag bukvalno svih fiksnih i mobilnih brojeva koje poseduješ i onda drž' gaće... U životu nisam video takav bezobrazluk i siledžijstvo, pola njihovih pretplatnika ih mrzi iz dna duše i vrlo bi se rado odjavili kada bi to bilo moguće (u praksi je skoro pa nemoguće kad te jednom dohvate).

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam kakvi su. I među prvima su uparili kartice da rade samo na njihovim risiverima, kada to nije drugima još uopšte padala na pamet.

A ne mora čak ni ruter, ali je lepše rešenje. Može i u postavke od mrežne karte za svaki uređaj u kući ponaosob.

Slobodnoo cimaj, na pm, fejs, mail, kako ti lakše :)

Odlična je stvar DNS, samo te onda vuče da se pretplatiš na milion stvari :D jer toliko toga ima :)

Link to comment

Ja već dve godine koristim ovaj, imaju čak i VPN opciju https://www.unblock-us.com/

A odličan je i ovaj https://www.smartdnsproxy.com/

 

Ajde da još malo trolujemo topik dok nije počela sezona: probao sam smardnsproxy.com kao free trial i radi... mešovito. Npr. na Foxu odgledam dve epizode Simpsonovih, treća već neće jer nisam u regionu koji preferiraju. Sky slično, većina videaaa ide OK, onda odjednom jedan neće. Pritom sam za ovih par sati dobio dva puta ničim izazvan DNS lookup fail, jednom ovde na PPP.

 

Bilo je ranije reči da Netflix samo za otvaranje računa i prvi login traži da si Amerikanac, posle možeš odakle hoćeš da pristupaš, zna li neko da li to još važi?

Link to comment

Idi na unblock us. I mene ne malo zezao smartdns. Tu nema greške. Koristim dve godine tako gledam sve serije na fox, cbs, nbc etc.

Ne, moraš imati non stop dns za netflix.

Edit: da budem prezizan, za nerlix mozeš da budeš kanadanin, nederlandac, danac, ukejac, ali nikako balkanac

Edited by renne
Link to comment

Ajde da još malo trolujemo topik dok nije počela sezona: probao sam smardnsproxy.com kao free trial i radi... mešovito. Npr. na Foxu odgledam dve epizode Simpsonovih, treća već neće jer nisam u regionu koji preferiraju. Sky slično, većina videaaa ide OK, onda odjednom jedan neće. Pritom sam za ovih par sati dobio dva puta ničim izazvan DNS lookup fail, jednom ovde na PPP.

 

Bilo je ranije reči da Netflix samo za otvaranje računa i prvi login traži da si Amerikanac, posle možeš odakle hoćeš da pristupaš, zna li neko da li to još važi?

Има апп за Хром који ти помаже да изабереш земљу по избору. 

Link to comment

Da, nažalost Hola sa vremenom sve lošije radi. Probaću ovo drugo nekad, hvala.

 

On topic, Borini -> Fiorentina i Ojo -> Wolves (pozajmica).

Link to comment

Da, nažalost Hola sa vremenom sve lošije radi. Probaću ovo drugo nekad, hvala.

 

On topic, Borini -> Fiorentina i Ojo -> Wolves (pozajmica).

Неко је за њега платио нешто?  :ziga:

Link to comment

Nisu još ali izgleda da pregovaraju. Ne vidim kako bi ih Liverpulđani odbili, osim ako budu tražili da ovi njima daju neke pare.

 

@Renne, isprobavam samo sporta radi, ne treba mi ni za šta trenutno. Mislio sam da više košta, pa me iznenadilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...