Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

+1

 

Čist penal, glupo napravljen kao i svaki u toj situaciji kad igrač sa loptom trči u gol aut, ali jebiga, potkačio ga je.

Ajde konsenzus pa da se radujemo ko ljudi :lolol:

Edited by radnik
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio kontakt, možda čak dovoljan da spriječi Big Bena da stigne loptu i centrira... I da se razumijemo, meni je milo što smo™ dobili, ovako ili onako... Ali da sam ja bio sudija, nisam siguran da bih svirao ovo

 

Ed. sad čitam što sam napisao, pa nisam jasan ni sam sa samim sobom...

 

Elem, bilo materijala za penal, što se vidjelo na usporenom snimku, ali opšti utisak & umjetnički dojam je bio žuti za Bentekaru...

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Sta si ovim hteo da kazes, uopste ne razumem?

 

Postoji realna šansa da makar dva mesta u narednoj CL zauzmu timovi koji nisu vodeći u EPL (Man City, Chelsea, Arsenal, Man Utd i Liverpool), što automatski povlači želju za amerikanizacijom fudbala. Odmah se pojavio nekih milijarder koji nudi zatvorenu ligu bogatih, brdo novca, što generalno vodi u krah fudbala kao sporta. Lige bez ispadanja, bez ekonomski nebitnih timova služe samo za generisanje novca i nakon određenog vremena bi taj sistem sam sebe pojeo i fudbal bi devalvirao. Ameri su još odavno imali predlog da se zatvori EPL, jer kada nema ispadanja niko nije gubitnik i finansijski i delimično sportski. Sada su klubovi "slabi", jer su svi redom imali lošu sezonu i ovakve opcije im mogu biti primamljivije.

 

S te strane bi eventualna titula Leicestera i dobre sezone West Hama i delimično Tottenhama (oni definitivno nisu osrednji klub, ali nisu ni kao gore navedena petorka), bile kontraproduktivne za fudbal, iako su u realnosti ogolile probleme i prijatno su iznenadili.

Link to comment

Kontakt je bio toliko minimalan da Benteke ne bi u zivotu pao zbog njega da se nije bacio kao metkom pokosen,  klasicno trazenje kontakta. Sramota, al ajde nije ni prvi ni poslednji put.

Link to comment

Da, zakačio ga je malo kolenom, nije da je baš bez kontakta, sad se videlo... Ali, meni je i dalje više dive nego penal...

 

Naravno, kad god napadač tako krene sa loptom u gol aut samo gleda da padne. Dajv u pokušaju, pa ako ga zakači neko, zakačio ga je.

 

Dokazni materijal, dok ne obrišu sa YT:

https://www.youtube.com/watch?v=pOFkWrPDqQQ

Link to comment

Postoji realna šansa da makar dva mesta u narednoj CL zauzmu timovi koji nisu vodeći u EPL (Man City, Chelsea, Arsenal, Man Utd i Liverpool), što automatski povlači želju za amerikanizacijom fudbala. Odmah se pojavio nekih milijarder koji nudi zatvorenu ligu bogatih, brdo novca, što generalno vodi u krah fudbala kao sporta. Lige bez ispadanja, bez ekonomski nebitnih timova služe samo za generisanje novca i nakon određenog vremena bi taj sistem sam sebe pojeo i fudbal bi devalvirao. Ameri su još odavno imali predlog da se zatvori EPL, jer kada nema ispadanja niko nije gubitnik i finansijski i delimično sportski. Sada su klubovi "slabi", jer su svi redom imali lošu sezonu i ovakve opcije im mogu biti primamljivije.

 

S te strane bi eventualna titula Leicestera i dobre sezone West Hama i delimično Tottenhama (oni definitivno nisu osrednji klub, ali nisu ni kao gore navedena petorka), bile kontraproduktivne za fudbal, iako su u realnosti ogolile probleme i prijatno su iznenadili.

 

Uopste nisam znao da se iza kulisa desavaju takve stvari, ali zar ne sledi da ce u buducnosti zbog tolikog novca koji generise EPL Liga Sampiona biti sve nebitnija tim investitorima?

Link to comment

Ok, jasno je da je on samo čekao razlog da se baci, ali ko je kriv ovom glupanu iz odbrane što mu ga je dao...

 

Meni lično nesportskije™ ovo zastajkivanje prije penala, zar to nije protiv pravila? Ali generalno vidim da to prolazi, 'nači, ili je to pravilo ukinuto, ili sudije nemaju kohonesa da ga primjenjuju...

Link to comment

Pravilo je da ne sme da stane, da zastane sme... Ni ja to ne volim, ali ako golman nije unapred odlučio gde će i čeka, ovo se lakše brani jer igrač nema snagu u udarcu i uglavnom se zbuni jer golman nigde nije krenuo... Kutinjo je prošlog vikenda baš tako usrao...

Link to comment

"Nisam stao, druže sudija, nego sam zastao" mora da zvuči mnogo ubedljivo.

 

Evo kako se to svira protiv Sekte, koju sudije najviše mrze čak u u U21 konkurenciji. Pogbi još bio drugi žuti  :cry:

 

Link to comment

Kontakt je bio toliko minimalan da Benteke ne bi u zivotu pao zbog njega da se nije bacio kao metkom pokosen,  klasicno trazenje kontakta. Sramota, al ajde nije ni prvi ni poslednji put.

Пази кад је Вини рекао да је пенал...то је то. Пенал би био само очигледнији да си ти рекао да је пенал за нас. :naughty:

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...