Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Tottenham i Leicester nisu na istom nivou. To je kao da kažeš da bi bilo vrh da u Španiji titulu uzme Valencia ili Rayo Vallecano. 

 

Mislis da je bolje Valencia?  :s_p:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Valenciia = bivši šampion i donedavno redovan učesnik CL, Vallecano = totalni autsajder koji tek povremeno zaluta u elitno društvo.

Link to comment

Valenciia = bivši šampion i donedavno redovan učesnik CL, Vallecano = totalni autsajder koji tek povremeno zaluta u elitno društvo.

 

Jasno k'o dan, sprdam se.

Link to comment

Tottenham i Leicester nisu na istom nivou. To je kao da kažeš da bi bilo vrh da u Španiji titulu uzme Valencia ili Rayo Vallecano. 

Ja to nisam ni rekao. Valjda mogu da imam neki klub u Engleskoj, koji mi se svidja? Notingem, Lids i Totenhem. Kao Fiorentina i Fodja u Italiji.

Lester, Bolton, Carlton i slicne Fulame nikad nisam voleo, ne znam zasto bi sada. Svaka im cast ako osvoje titulu, btw.

 

 

pardon, Vini, pogresno sam kvotovao. nisi se obratio meni. kokosje slepilo.

Edited by Majo
Link to comment

Mozemo valjda da se cudimo? Meni bilo super i kad je Twente bio prvak.

 

Moje simpatije su i dalje na strani Totenhema.

 

Ништа ту није проблем, резултати јесу изненаћујући, него иритира тај став код колега секташа нарочито, као има три-пет клубова који смеју да буду прваци. Лесетерова прича је предивна и у њој треба да се ужива. Није у питању навијање него омаловажавање.

Valenciia = bivši šampion i donedavno redovan učesnik CL, Vallecano = totalni autsajder koji tek povremeno zaluta u elitno društvo.

Оно Валенсија није последњи пут била првак своје државе пре пола века, као Певци. Она више може да се упореди са Арсеналом. -_-

Link to comment

Tottenham i Leicester nisu na istom nivou. To je kao da kažeš da bi bilo vrh da u Španiji titulu uzme Valencia ili Rayo Vallecano. 

 

Hoces da kazes da je Totenhem vec osvajao titule i da je veliki klub, sve ja to znam. A poslednju titulu su osvojili kad se rodila moja keva.

 

Nije ti dobro poredjenje, Valencia je harala Spanijom i Evropom, osvajala titule i ulazila u finale CL relativno skoro, ovo je vise kao da kazes da bi bilo vrh da u Italiji osvoji Fiorentina ili Sassuolo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...