Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pelegrini kaže da su loše odigrali zato što su u nedelju imali tešku utakmicu u finalu kupa :isuse: Šteta što nema para za dužu klupu.

 

Klopa pitaju da li je čuo ostale rezultate u ovom kolu, on kaže jeste, Bajern izgubio od Majnca :D

 

Zelja Buvac sa slusalicama, pratio radio prenos sa Alianca. Ipak su oni stari "mainceri"

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel' mi veruješ da sam prvo pomislio "kako li će Coltrane da reaguje" kad sam ga čuo? Reko', da ne bude opet kako je fejk i kako te nervira i bla bla.

 

Drago mi je da ipak ceniš taj "I don't give a fuuuuuck" mindset kod Kloppare i sidekicka, slušaju Bundes rezultate, jebe im se za Lester i Arsenal.

giphy.gif

Link to comment

Njooka će da ispadne zajedno sa Norwichem.

 

tako stoje stvari. jedina slamka spasa je sto kuce koje igramo kod kuce igramo sa direktnim rivalima za ispadanje tako da nada umire poslednja, a kod mene je od sinoc na izdisaju.

 

kad ispadne, nece se newcastle vratiti tako brzo, a meklaren nek se tera u tri pizde materine

Link to comment

Jel' mi veruješ da sam prvo pomislio "kako li će Coltrane da reaguje" kad sam ga čuo? Reko', da ne bude opet kako je fejk i kako te nervira i bla bla.

 

Drago mi je da ipak ceniš taj "I don't give a fuuuuuck" mindset kod Kloppare i sidekicka, slušaju Bundes rezultate, jebe im se za Lester i Arsenal.

giphy.gif

 

Ipak sam ja veliki ljubitelj Bundesa, a preko insajderskih kanala sam saznao dosta toga o Buvari :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...