Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ok, on je u padu, to je očigledno. Al, jbg, iskustvo, i, ipak, klasa - sasvim dovoljno da bude više nego odlična zamena Runiju. Sad ako proda negde Chichu za 5m pre nego što kupi nekog napadača lepo ću da poludim. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

To sa RVP-om je najveca moguca glupost. Takvog igraca ne mozemo nigde kupiti. Jeste u padu, sto kazes Manc, ali bi bio i vise nego koristan kad je zdrav. Ovako niti mozemo da uzmemo nekog boljeg, pa da kazes da smo unapredili tim, a nemas ni adekvatnu zamenu. Bas me zanima koga misle da kupe, ako im je kupovina spica uopste na pameti.

Link to comment

Veliku je imao platu. No...pitanje je da li bi ga prodavao da je znao 100% da ADM ide. Sad imamo jedno 500k nedeljno lufta za plate. Di Maria, Persie, Nani, Rafael, Falcao... Kapiram da su Depay, Schweiny, Schneiderlin i Darmian pola od toga.

Edited by MancMellow
Link to comment

tu su i jedna i druga cifra van pameti, tako da...

 

tako nekako. ali da se propusti igrac tipa rafaela pa cak i da se plati 5-6 miliona stvarno mi nije jasno.

Link to comment

Najverovatnije Mutd nije hteo da ga proda rivalu iz lige. A možda dečko želi da napokon igra malo fudbala a ne da do kraja karijere bude rezervna opcija.

Link to comment

tako nekako. ali da se propusti igrac tipa rafaela pa cak i da se plati 5-6 miliona stvarno mi nije jasno.

 

+1

 

I da bude prva opcija na desnom boku. :P

Link to comment

Veliku je imao platu. No...pitanje je da li bi ga prodavao da je znao 100% da ADM ide. Sad imamo jedno 500k nedeljno lufta za plate.

 

što bi rekao jedan kontinentalno poštovani rukovodilac: "imamo pare, fale nam projekti, ideje" :fantom:

Link to comment

Jbt pa mogla je i Zveda dovesti Rafaela MMW.

 

Ovo sa RVP je jasno kao dan, pored svega navedenog glede kvaliteta i iskustva (koje ne sporim) RVP ima ogromnu platu i sklon je povredama, tako da ni mi bas nismo u poziciji da placamo toliko backupa. I ta sica koju smo uzeli od transfera bi sledece leto bila propustena-otisao bi u US na free otprilike. Mislim da su se valjano opekli sa Falkaoovom platom prosle sezone koji je u jednom trenutku bio tek treci izbor.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ovo sa RVP je jasno kao dan, pored svega navedenog glede kvaliteta i iskustva (koje ne sporim) RVP ima ogromnu platu i sklon je povredama, tako da ni mi bas nismo u poziciji da placamo toliko backupa. I ta sica koju smo uzeli od transfera bi sledece leto bila propustena-otisao bi u US na free otprilike. Mislim da su se valjano opekli sa Falkaoovom platom prosle sezone koji je u jednom trenutku bio tek treci izbor.

 

 

+1000

 

United konačno krenuo da usvaja Vengerovu doktrinu. Plus na računu, gospodo, ne trofeji i praporci.

Link to comment

Najverovatnije Mutd nije hteo da ga proda rivalu iz lige. A možda dečko želi da napokon igra malo fudbala a ne da do kraja karijere bude rezervna opcija.

 

pa da, nisu kao chelsea koji poklanja redom svim rivalima

Link to comment

Šta se žališ, eno ti ga tigrasti Radomir pa uživaj ako ti je do Man Utd kadrova. Šteta samo za ADM, verovatno je bio željan nove saradnje sa Specijalnim :cry:

Link to comment

Pa jeste, ali donosi vam™ sveže trafordsko iskustvo. A da su hteli mogli su da ga otkupe, dakle poklonili su ga rivalu kojima plata za rezerve nije problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...