Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Čudo sektaši ne prenose da im je gospod fudbala zapušio usta povodom konstante histerije da u tim nije spucano dovoljno miliona

 

"Zbog toga imamo malu selekciju igrača, jer tada možete da pružite šansu mladima"

 

+1 brate lujara, +1

 

Edit - ili drugim rečima: izvinite što sam vam napravio rashforda :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napravio Rashforda? Luj? Decka je prikljucio prvom timu pre manje od nedelju dana. Pre toga mu naravno nije ni iz zajebancije palo na pamet da mu da sansu, makar i u Liga kupu... Mada moram mu odati priznanje sto je sutnuo onu meksicku prevaru i time indirektno i veoma nesvesno dobio horny spica za narednu dekadu. No da Runi i Marti nisu povredjeni izgurao bi taj celu sezonu sa svojim "kratkim" rosterom.

 

Veceras pred spavanje cu se moliti starim i novim bogovima da Venger ode na kraju sezone, makar nikad vise ne videli prva 4 mesta. Covek je bukvalno rekao da je Jedinstvo imalo iskusnu sredinu i da su potrosili dosta para. Staracki dom kada???

Bar je imao najboljeg DMF-a lige u vidu Coquelana, tog esencijalnog srafa u sampionskoj masini. I nije mu dosta. Kakav covek.

Edited by ducca
Link to comment

Pa osetio trenutak, zbog takvih stvari on i vodi junajted, a ne ti ili ja :fantom:

 

 

A daleko od toga da je rashfordara jedini koji mu duguje večnu zahvalnost

Edited by Ruxin
Link to comment

I naravno treba naglasiti da bi lošijem treneru moćni čiča grejao klupu i služio za te stvari umesto "naše dece" :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Jbg, treba nam vise Nemaca u klubu

 

Ja sam uvek za to.

 

Šteta, antiklimaks na kraju, nije Liverpul bio toliko tužan koliko Uini kaže, možda zato što ni Siti nije pokazao baš puno. Možda bi utakmica imala drugačiji tok da Sako nije morao da izađe, ali to je ŠBBKBB. 

 

Džaba sve one odbrane Minjoleu kada primi onakav gol, ali dobro, tu je još samo pet godina!

Link to comment

Čestitke Ruxinu :fantom:

Hvala, hvala, ali ne morate ovako rano da se mučite sa čestitkama u sezoni kad uzimamo lš :fantom:

 

A i ovo je tamičenje kojem realno mogu da se obraduju samo navijači liverpula, eventualno arsenala

Link to comment

Danas i sutra vanredno kolo,  Praslin moze zaustaviti Mercuzia u pohodu ka tituli, Weenie opet udara na Ruxina, a Ozilara b dai ocupa labudove onako besan jos od nedelje.

Link to comment

Van Gaal is currently without , Matteo Darmian, Phil Jones, Ashley Young, Antonio Valencia, Luke Shaw, Cameron Borthwick-Jackson, Wayne Rooney, Sam Johnstone, Chris Smalling, Axel Tuanzebe, Marcos Rojo, Sean Goss, Marouane Fellaini, Bastian Schweinsteiger, Will Keane, Donald Love  and Anthony Martial.

 

Malo statistike o tome kako LVG igra dobro protiv top4 a bodove gubi protiv bottom 6

 

http://www.skysports.com/football/news/11667/10181615/louis-van-gaals-manchester-united-have-struggled-against-weaker-sides

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...