Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

baš me briga za njega, meni smo bitni mi™ :D nek odnese sutra Ed taj kufer sa 22 milke  funata i da zatvaramo priču što se tiče dolazaka navalnih igrača. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Какав је овај мали Вилсон? Гледао сам прошле године шта је играо и деловао ми је одлично, али то је мали узорак.

 

Беше ни Чичарита нисте још продали?

Link to comment

Ali cemu toliko odusevljenje Pedrom? Ono bas nije ni DC ni ST.

 

Vilson je jos mala biba, kojoj bi sad najbolje pasovala neka pozajmica u Brod, da natrpa jedno 15 golova i malo ojaca. Pa ce ga za jedno 3 sezone LVG prodati u Malagu za 2.5mil £

Link to comment

Mislis da ce to biti dovoljno? Samo jedan nazovi CF?

 

Pa, ako ostane Chicha...mislim da nije tragedija.

 

Jer 1) Koga? 2) Imamo Chichu čiji je goal per minute ratio i dalje solidan. Zlu ne trebalo tu je i mali, a i Pedro može na špica tekmu,dve, pa i Depay. Jbg, ne znam koga. Lacazette? Cavani - od toga nema ništa. Šta je to što znamo da će sto posto odraditi bolje bekap za Runija od Chicharita, a da hoće da dođe, hoće da ga prodaju i ne košta 100 miliona? Ne pada mi niko na pamet.

Link to comment

Ali cemu toliko odusevljenje Pedrom? Ono bas nije ni DC ni ST.

 

Vilson je jos mala biba, kojoj bi sad najbolje pasovala neka pozajmica u Brod, da natrpa jedno 15 golova i malo ojaca. Pa ce ga za jedno 3 sezone LVG prodati u Malagu za 2.5mil £

 

:D

Link to comment

Ali cemu toliko odusevljenje Pedrom? Ono bas nije ni DC ni ST.

 

Vilson je jos mala biba, kojoj bi sad najbolje pasovala neka pozajmica u Brod, da natrpa jedno 15 golova i malo ojaca. Pa ce ga za jedno 3 sezone LVG prodati u Malagu za 2.5mil £

 

pomeri se sa mesta. nadam se da ce otici na pola sezone

Link to comment

Posto od Ramosa nema nista, sad nam satro nude Pepea

LVG i on, kakav bi to tandem bio :D

Uh procitah danas, kad se nisam slogirao. Verujem da ima dovoljno razumnih ljudi u bordu koji ce ovo blokirati, ako je uopste istina. Vise mi lici na jos jednu spansku podmetacinu, da se otarase debila...

 

Ali cemu toliko odusevljenje Pedrom? Ono bas nije ni DC ni ST.

 

Pa zamena za ADM, bocni napadac u varijaciji 4-3-3 (ili kako god)... Runija i dalje smatram jedinim ozbiljnim spicem, mada je i to pitanje. Wilson je zelen i meni i dalje neubedljiv, a Chicha je mislim na ledu kod LVG i ne verujem da racuna previse na njega. Jedino ga drzati za meceve sa Chelsijem, i to je nesto.

Link to comment

Lupez matori, verovatno nije bas sve ok sa glavom. Ne kapiram samo sta je s mozgom Edu i ostatku uprave. Das onakvog golgetera za 4 miliona, pa jebeni Wickam kostao duplo vise. Sad ce nas Wilson vaditi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...