Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da. Odigrao je još par minuta, onda se okliznuo i poklonio Agueru zicer pa su ga izveli iz predostrožnosti. Kao da se inače ne kliza i bez udarca u glavu...

 

Lik sa arene trubi da je utakmica imala odličan ritam, ne znam šta je on gledao. Jedna jedina šansa, milion malih nebitnih prekršaja na sredini koje Oliver, operisan od osećaja za igru, svira sa zadovoljstvom.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pa to gledam, izasao je tek posle par minuta, a i Leiva je u toj kontri isapo ko iz dzipa. Niko da pohvali odbranu Minjoela koja je sprovela loptu u stativu.

Link to comment

Pa to gledam, izasao je tek posle par minuta, a i Leiva je u toj kontri isapo ko iz dzipa. Niko da pohvali odbranu Minjoela koja je sprovela loptu u stativu.

Ja sam pohvalio :mad:

Link to comment

Definitivno moraju da nađu boljeg golmana. Nema svrhe da igraš fudbal kada golman svaki treći meč primi gol kao da je kadet. Džaba mu sve što odbrani kada prima ovakve golove.

Link to comment

Pa to, radije bih golmana koji ne prima kikseve i prima neodbranjive™ stvari, nego nekog ko odbrani 80% neodbranjivog™, a primi ga ni iz čega...

 

Koiko kota Šmajhel? Ako bude uopšte dostpan, treba ga platiti koliko god bude Lester tražio... I ako bude hteo da ide u Liverpool, naravno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...