Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Benteke je odlična kupovina Liverpoola. Daće 20 golova k'o iz pičke.

 

Costa je vrhunski špic, daleko od precijenjenog. Prošle sezone je Chelsea nakupio zalihu dok je Costa zabijao, a Fabregas i Hazard namještali. Nekako pred kraj sezone je Hazarda zapalo da vuče sam (Costa imao problema sa ozljedama, Fabregas sa formom) uz poneki bljesak Remyja i odbrambenih napadača™ Terryja i Ivanovića.

 

Nego, Wilshere danas nije igrao, izgleda da je opet gležanj u pitanju pa nisu htjeli riskirati s njim. Wenger tvrdi da su "dani odsustva" u pitanju, ali on je tako rekao i za Welbecka nekad u aprilu pa čovjek još nije spreman.

Edited by ArleKino
Link to comment

Benteke je odlična kupovina Liverpoola. Daće 20 golova k'o iz pičke.

 

 

Da je otišao recimo u ManUtd, ovo bi pilo vodu. Ovako...veliko je pitanje šta će biti.

Edited by Scouser
Link to comment

Da je otišao recimo u ManUtd, ovo bi pilo vodu. Ovako...veliko je pitanje šta će biti.

Мислим да је Арле на путу да буде у праву. 

Link to comment

Nadam se da su priče oko UTD Bejla fake. Pogotovu one od 122 miliona, meni on ne vredi pola. Aj dobro, dve trećine, u ovo sumanuto transfersko vreme. Ali nije mi on taj igrač koji fali. 

Link to comment

Ne samo da je Bale neki novi Ronaldo gledano iz ugla navijaca Reala, nego je on naslednik i po pitanju izmisljenog transfera u United. Moyes ga je hteo i sada cemo narednih deset godina da ga navodno jurimo

Stopera nam dajte!

Link to comment

Godinu za godinom se izgubi celo leto u nekoj jurnjavi za ljudima koji niti zele da predju u Utd niti klubovi planiraju da ih puste. Mislio sam da je ta lekcija naucena ali malo sutra....

Link to comment

Nego, Wilshere danas nije igrao, izgleda da je opet gležanj u pitanju pa nisu htjeli riskirati s njim. Wenger tvrdi da su "dani odsustva" u pitanju, ali on je tako rekao i za Welbecka nekad u aprilu pa čovjek još nije spreman.

 

Sreća da nije igrao, jer bi verovatno igrao umesto Oxa. Videćemo šta će biti kad se vrati Alexis, ali mi je strepnja dublja od nade (pretpostavljam da će Ox napolje, a Ramsey/Casorla na krilo). Ako ga Wenger najzad pusti da igra u kontinuitetu i ako ne bude povreda, ovo bi mogla biti Oxova sezona.

 

Sve u svemu, nije izgledalo tako loše. Čeh samo da stane na gol liniju, pa vredi svaku plaćenu funtu. Bellerin najlošiji u timu juče (inače mi nije baš najjasnija fascinacija istim), Ramsey odmah za njim.

Link to comment

Rafael ide u Lyon.

 

za 7m funti

 

Zao mi je sto ide, ali jbg. 

 

Kostali su nas ponekad njegovi sumanuti startovi, ali, nekako, on je instiktivno znao what it's all about :(

 

 

 

QLAM9Ra.jpg

 

oM1vt63.jpg

 

 

 

 

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja danas procitah neku manju cifru. Kako god hvala mu za sve, posebno golove na Emiratima, Enfildu i Loftus rodu. Bili su retki, ali mala remek dela.

Ostaje zal sto nije postao novi D.Alves i uvek cu se pitati zasto, sta mu je to falilo.

Link to comment

Значи АДМ оде за мање кинте него Рахитични. Јесу ови из Бостона трговци. :ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...