Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Rekao bih da Totnam ima najšugaviji raspored, prvenstveno zbog ove LE gde vam je realno najbolje da izvedete neku omladinu da se kali. Inače momci deluju sjajno na terenu, pravi su tim, imaju samopouzdanja, ništa slično luzeraju iz prethodnih godina.

 

slažem se sve, ali Pochettino ne rotira mnogo u kupovima. 3-4 izmene max. do sada ga nije to koštalo nekih bitnih povreda. dosta sreće ove sezone ima Poch (nije da je nije zaslužio), nešto mi ne ide u glavu da će do kraja uspeti da izgura, posebno zbog istorije Tottenhama

 

 

Pre nedelju dana...

 

Želim ti svu sreću ovog sveta  :P

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

LVG ima dobar skor protiv najjacih timova, a i nevezano za to kad je poslednji put Arsenal pobedio na OT?

Neki gol Henryja pred kraj tekme?

Henry nikad nije dobio United na OT-u (OK, jest u FA kupu 2003, i to usao kad je sve bilo rijeseno, napad predvodio Jeffers), a jedini gol koji je tamo dao je bio u porazu 6:1.

 

U ligi Arsenalova zadnja pobjeda na OT-u je ona golom Adebayora u sezoni 2006-07. U FA Kupu je prosle sezone Welbz zakljucao OT golom za 2:1. U ligi je bilo 1:1, kasni autogol Blacketta nam™ donio bod.

 

LVG nikad nije dobio Wengera kod kuce. Sa Barcom 1:1 (L.Enrique i Kanu dali golove), sa Unitedom 1:1 i 1:2.

Edited by ArleKino
Link to comment

glede Totenhema, bio sam na White Hart Lane krajem Septembra kada su im gostovali Qarabag (AZE).

igra užasna, Azeri poveli, ceo stadion gundja kao je ovo sam još jedna sezona tavorenja, Kane nevidljiv tih pola sata koliko je igrao... nekako se završilo 3-1 i to čisto na fizikaliju.

ko bi rekao da će se ta ekipa transformisati u ovu kaznenu na polusezoni.

upravo se dopisujem s kolegom, matoro velško gunđalo :D, koji nas je vodio na tu utakmicu i ni on neverue™

Link to comment

Henry nikad nije dobio United na OT-u (OK, jest u FA kupu 2003, i to usao kad je sve bilo rijeseno, napad predvodio Jeffers), a jedini gol koji je tamo dao je bio u porazu 6:1.

 

U ligi Arsenalova zadnja pobjeda na OT-u je ona golom Adebayora u sezoni 2006-07.

Da, sad sam proverio. Henry je te sezone doneo pobedu kod kuce u 90. minutu.
Link to comment

Da, sad sam proverio. Henry je te sezone doneo pobedu kod kuce u 90. minutu.

Jako slicna utakmica bila ovoj danasnjoj. Poveo United preko Rooneya, izjednacio Van Persie (i ozlijedio se) i onda centarsut Ebouea glavom u gol posprema Henry u sudijskoj nadoknadi. Arsenal kompletirao double protiv Uniteda, ali je United uzeo titulu.

Link to comment

Ja vam pre mesec i po dana rekoh da Totnam uzima titulu, a vi se siti ismejaste.

 

Mnogo mi drago zbog Welbza. Arsenal će izgubiti (ili možda, mada sumnjam) osvojiti titulu u naredne dve utakmice.

Link to comment

Ja vam pre mesec i po dana rekoh da Totnam uzima titulu, a vi se siti ismejaste.

 

Pa i dalje je smesno, ako nas je istorija naucila bilo cemu to je da Srbin uvek pobedjuje i da Totenhem usere motku pred kraj.

Link to comment

Nego, par pitanja vezanih za Liverpool:

 

-jesam li ja jedini koji ocekuje da Liverpool dogodine igra ovo sto sad igra Leicester i

 

- jesam li ja jedini kojem ime "Divock" zvuci kao neki africki naziv za bizona?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...