Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Leicester 53, Spursi 51, Arsenal 51, City 47.

 

Leicester je odigrao svih 6 utakmica sa ostatkom Top 4.

 

City je uspio izgubiti 4 od 5 utakmica sa ostatkom Top 4. Jos im dolazi Arsenal.

 

Arsenal ima 3-1-0, a valja jos ici kod Spursa i Cityja.

 

Spursi su odlicni ove sezone. Titula nije nemoguca.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

deluje mi da Lester ima najlaksi raspored do kraja. Arsenal verovatno najtezi- svako gostovanje do kraja sezone im je zejebano.

 

deluje da je ova cetvorka zakucana za top4

Link to comment

Lester naredne 2 WBA i Norwich kod kuće. Tottenham Liga evrope x 2i FA cup pa Swansea kući, WH u gostima i Arsenal kući. Arsenal Fa Cup, pa Barcelona, pa Man Utd kući, pa Swansea u gostima. biće zabavno. Lester ima šansu da se zabode duboko na prvo mesto pred finiš sezone

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Lester naredne 2 WBA i Norwich kod kuće. Tottenham Liga evrope x 2i FA cup pa Swansea kući, WH u gostima i Arsenal kući. Arsenal Fa Cup, pa Barcelona, pa Man Utd kući, pa Swansea u gostima. biće zabavno

Unitedu idemo™, Swansea cekamo™. Red bi bio da se Paja posere i vama™ u zivot, prvu nije igrao.

Link to comment

Pelegrinija boli kurac, zna da je miran do kraja sezone

 

Iskusno je potegao Gvardiolu kad vec, sad bi bio usran ziv da nije. Mada je i prema njemu posteno, verujem da ga ovi preplaceni lelemudi ne jebu ni dva posto otkad su saznali da im je Pep novi gazda.

Link to comment

Unitedu idemo™, Swansea cekamo™. Red bi bio da se Paja posere i vama™ u zivot, prvu nije igrao.

 

pardoniram.

 

Mi ćemo™ da zabagujemo negde žestoko do kraja sigurno. Posle ovog danas verujem da vi™ uzimate titulu. Suviše smo mi™ veliki luzeri

 

Što napisa neko na tw: "I'm not gonna get carried away, I'm not gonna get carried away, I'm not gonna get carried away..."

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Mi ćemo™ da zabagujemo negde žestoko do kraja sigurno. Posle ovog danas verujem da vi™ uzimate titulu. Suviše smo mi™ veliki luzeri

Dobili ste™ City dvaput. Prosle sezone su vas™ dvaput otresli. Ogromna razlika, i to ne samo zato sto je City losiji nego prosle sezone. Nekih ranijih godina bi Spursi fasovali na Etihadu kao, npr., 2011-12. kad je Defoe promasio mrtvaca na 2:2 pa Balotelli zabio na drugoj strani.

Link to comment

Mada sam operisan od kladže (bar što se "uspeha" u istoj tiče), a Yidsi su mi dragi koliko i španski državni projekti, nisam mogao da odolim... 

Screenshot_2016-02-07-16-52-56_zps6nrwxy

 

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

Link to comment

Mada sam operisan od kladže (bar što se "uspeha" u istoj tiče), a Yidsi su mi dragi koliko i španski državni projekti, nisam mogao da odolim... 

 

 

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

 

kad si uplatio ovo? vidim da je sad kvota oko 3.5

Link to comment

Lester naredne 2 WBA i Norwich kod kuće. Tottenham Liga evrope x 2i FA cup pa Swansea kući, WH u gostima i Arsenal kući. Arsenal Fa Cup, pa Barcelona, pa Man Utd kući, pa Swansea u gostima. biće zabavno. Lester ima šansu da se zabode duboko na prvo mesto pred finiš sezone

 

Ne znam zašto se United uzima kao nekakva velika prepreka za Arsenal, njih ne dobije samo onaj kome nije do bodova. Labuđe jezero je i dalje raspad, to isto mogu da reše.

 

Rekao bih da Totnam ima najšugaviji raspored, prvenstveno zbog ove LE gde vam je realno najbolje da izvedete neku omladinu da se kali. Inače momci deluju sjajno na terenu, pravi su tim, imaju samopouzdanja, ništa slično luzeraju iz prethodnih godina.

Link to comment

Ne znam zašto se United uzima kao nekakva velika prepreka za Arsenal, njih ne dobije samo onaj kome nije do bodova.

LVG ima dobar skor protiv najjacih timova, a i nevezano za to kad je poslednji put Arsenal pobedio na OT?

Neki gol Henryja pred kraj tekme?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...