Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Nemoj zajebavati. Nikad ja nisam bio interesantan. Kukate na nivou sekte u najgorim danima. Realno Lester je bio bolji dok su imali isti broj igraca. Arsenal ni okvir nije pogodio. Igraju bezvezan fudbal I igraju ga mega soft. Interesantno je da se oko penala sa mnom slazu I anri I karara. Moguce da su oni navijacke budale koje mrze arsenal a vi ste objektivni strucnjaci :P.

 

U svakom slucaju bice interesantnih utakmica do kraja. Malo Sam se nadao da profa uzme titulu Ali lesterova prica je previse privlacna. U krajnjem slucaju trener je isti onaj sto onomad izbaci arsenal iz LS uz pomoc jednog Groenkjaera.

svasta, ako je tebi konstatacija da je sudjenje lose ravna kukanju, onda, jebiga.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je od lošeg suđenja malo indikativniji™ podatak da je veliki pretendent na titulu u stanju da uputi prvi šut u okvir tek nakon što je protivnik ostao sa igračem manje. Čak i nakon toga, pitanje je da li bi odneli sva tri boda da ih Vasiljević™ nije velikodušno častio sa dva gola.

Link to comment

Meni je od lošeg suđenja malo indikativniji™ podatak da je veliki pretendent na titulu u stanju da uputi prvi šut u okvir tek nakon što je protivnik ostao sa igračem manje. Čak i nakon toga, pitanje je da li bi odneli sva tri boda da ih Vasiljević™ nije velikodušno častio sa dva gola.

Sve je to tacno, ali lakse je to shvatiti ako se zna da Kanteova ruka nije svirana (penal i vjerovatno sut u gol) i ako suparnik 45 minuta ima dozvolu da mesari oko 16-erca.

Link to comment

Meni je od lošeg suđenja malo indikativniji™ podatak da je veliki pretendent na titulu u stanju da uputi prvi šut u okvir tek nakon što je protivnik ostao sa igračem manje. Čak i nakon toga, pitanje je da li bi odneli sva tri boda da ih Vasiljević™ nije velikodušno častio sa dva gola.

kakve veze ima jedan podatak sa drugim, tojest, da li jedan potire drugi?

Link to comment

kakve veze ima jedan podatak sa drugim, tojest, da li jedan potire drugi?

To je to.

 

That being said, Barca ce nas pojesti. Chambers i Per na one njihove zivotinje. :isuse:

Link to comment

Meni je od lošeg suđenja malo indikativniji™ podatak da je veliki pretendent na titulu u stanju da uputi prvi šut u okvir tek nakon što je protivnik ostao sa igračem manje. Čak i nakon toga, pitanje je da li bi odneli sva tri boda da ih Vasiljević™ nije velikodušno častio sa dva gola.

Na stranu broj šuteva, pa baš zbog tog Vasiljka koji nema grama mozga i samo zna da bije i treba da izgube titulu..
Link to comment

kakve veze ima jedan podatak sa drugim, tojest, da li jedan potire drugi?

 

Nema korelacije, dva različita podatka. Samo, da ja navijam za Arsenal mnogo više od sudijskih propusta bi me brinule kriminalne partije na nivou skoro pa čitavog tima koji bi hteo titulu.

Link to comment

Nema korelacije, dva različita podatka. Samo, da ja navijam za Arsenal mnogo više od sudijskih propusta bi me brinule kriminalne partije na nivou skoro pa čitavog tima koji bi hteo titulu.

 

Da navijaš za Arsenal, prestao bi da brineš i da se nerviraš još pre 5-6 godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...