Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad sam pricao da je Klop prevara mnogi su se smijali. :fantom:

"Smejali su mi se za Beograd na vodi, smejali su se za Železaru, smejali su mi se za sve!" :fantom:

Link to comment

Pa dobro, fino se držao na CB čak i protiv duplo skupljeg višeg Najskupljeg™, samo što je skrivio dva od dva primljena gola. Moglo je i gore, mogao je tri-četiri da skrivi.

Link to comment

Pa dobro, fino se držao na CB čak i protiv duplo skupljeg višeg Najskupljeg™, samo što je skrivio dva od dva primljena gola. Moglo je i gore, mogao je tri-četiri da skrivi.

Што нису играли они што су барем номинално на тој позицији у орвом тиму?

Link to comment

Klop je budala ako je pristao da dodje u klub gde u januaru ne moze da dovede nijednog igraca. Nemojte mi pricati da Live nije mogao bolje od Kolkera na loan. Totalno uspavano ste proveli januar.

Link to comment

Klop je budala ako je pristao da dodje u klub gde u januaru ne moze da dovede nijednog igraca. Nemojte mi pricati da Live nije mogao bolje od Kolkera na loan. Totalno uspavano ste proveli januar.

Aha, sad cemo od - tesko je dovesti dobrog igraca u januaru, doci do - nije mu dala zla uprava. :zev:

Link to comment

Klop je budala ako je pristao da dodje u klub gde u januaru ne moze da dovede nijednog igraca. Nemojte mi pricati da Live nije mogao bolje od Kolkera na loan. Totalno uspavano ste proveli januar.

 

Već smo pričali o tome. Očigledno da nije pod pritiskom rezultata ove sezone već da želi da izvuče maksimum iz ovih igrača, da bi video na koga da računa, a koga ne. Plus, sada bi morao da preplati koga god da dovodi, a ovako mu ostaje više para za leto.

 

Uostalom, to isto možeš da primeniš i na Arsenal (Elneni), Čelsi (Pato), Junajted (vratio se Januzaj), Siti (niko), Totenhem (niko). Teško da ovi navedeni igrači prave bilo kakvu razliku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...