Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg, ovo nam je za onaj gol Gerrarda pre 10 godina. Sad smo kvit.

 

Bilic ne vadi iz nas

 

+1

 

Nije sramota izgubiti od Vest Hema koji vodi Bilić  :fantom:

 

Inače Lukas je potpuno retardiran sa ovim faulovima. Umeo sam da ga branim, ali brate minli..

Link to comment

Koja beda od tima. Taman je Klop ispao iz takmicenja da ne sere smekerski o pregustom rasporedu. Koji li im je ovo gol posle prekida, sta rada na jebenom treningu. I jos ovo govno flekavo pravi faul igracu koji prima loptu ledjima okrenut ka golu na 25-30 metara. Pa mater ti jebem zvalavu, mogao sam da dam ruku da primamo gol, nisam morao ni da gledam sta ce da se desi.

Link to comment

Trademark Lucas, potpuno bezopasna situacija u 120. jebenom minutu i on gura igrača s leđa bez razmišljanja, kao pas kad ujede.

 

Svaka čast WHU, ove sezone tovare magare :(

Link to comment

faula nije ni bilom x puta one mazge iz whu cim im pridjes samo se srozaju na dole. fazon jsl. gotivan mi je ovaj whu bio, od veceras samo propast im zelim, foliranti ...

Link to comment

Dobro sad, imali smo više nego dovoljno šansi da pobedimo, kombinovan tim protiv njihovog skoro najjačeg.

 

Sve ovo služi da Klop bude svestan koga treba da se reši na leto.

 

Ubićemo Vilu 5-0!

Link to comment

malo mi je zao klopa i drugara forumskih liverpuldjana, ovaj prilicno limitiran tim vam je dobro igrao veceras...

 

ali sto rece kanzas siti - slatka osveta za finale fa cupa od pre 10 god, pati dzerarde.

Link to comment

Da li si ti meni stvarno sad objasnjavao ko su Will i Michael Keane? Mislio sam da je ocigledno da sam ironican pa ne stavih navodnike...

Izvini mister Voren, nisam vas prepoznao.

 

 

 

Leivin faul i "efekat Strazbur".

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Osveta za to što je neošišani Reina primio gol od Končeskog iz centaršuta? :unsure:

 

Sama utakmica je bar bila superzabavna, prava prvenstvena™, krljanje sa svih strana i stative i prečke i promašeni ziceri. Nekako mi je više žao da ovako ispadnu deca i rekonvalescenti nego da oni tzv. starteri opet ispuše 3-0.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Leivin faul i "efekat Strazbur".

 

 

To sam i ja rekao, duh Nenada Kovačevića

 

 

Kad sam pricao da je Klop prevara mnogi su se smijali. :fantom:

 

Apsolutno je najveći krivac za poraz, slažem se. Budala, izveo decu na prvotimce :isuse:

Link to comment

Jbg, makar je bilo zanimljivo zezati ih dok su stvarno verovali da je flopp bolji trener od 1 rodžersa.

 

Mesec dana kasnije i sad je već pitanje dobrog ukusa da se ne šutira mrtav konj :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...