Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

iiii.. samo se čekalo

 

Kao u PES-u

 

edit: Lukas potpuno iskulirao svog igrača, Smit se zbunio i preuzeo ga i Antonio ostao potpuno sam.

Edited by copkillah
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da je Viško retard nahvalio malog Smitha, prinudio ga da ostavi čoveka samog na petercu.

 

Dečku inače celo poluvreme duva promaja levo, ali bože moj, bitno da je Viško prezadovoljan. On i Ibea hvali...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

 On i Ibea hvali...

Jesmo mi svi ovde stvarno ćoravi i nešto ne razumemo u vezi tog drveta, što treneri vide? Nije mi jasno, stvarno...

 

U napadu je beskoristan, u odbrani štetan... Kreće se kao muva bez glave, tehnika mu je katastrofalna, centaršut nema, dribling može da prodaje samo nekim ispodprosečnim League One igračima...

 

U čemu je caka?

Link to comment

Brz i jak i inteligenan kao vo, to se sve lako vidi. Odluke koje pravi, valjda se nadaju da će da ispravi sa vremenom, jebem li ga.

 

Jedan od prvih Klopovih klipova sa treninga je bilo ono kad nudi Ibeu svoje naočare pošto je ovaj zavalio loptu boga pitaj gde.

Link to comment

Copi i ovaj je ko na PESu, kad sutnes na krug i drzis na dole :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jeste, mada živi zid najčešće odradi posao :lol:

 

Ali ne i protiv MAĐIJE 

Link to comment

kako kenjaju ostrvski komentatori... kao kutinjo sjebo ajka jer mu nije dao loptu na tacni a ovaj konj usrao odlicnu kontru jer mu smeta to sto je lopta okrugla i odskace.

Link to comment

 

 

I menja Kutinja i Taxieru... Ostavlja drvo :(

Ibe ostaje da ostvari životnu ambiciju i zaigra na poziciji Sterling, running playmaker. Iza tri centarfora.

 

Divljina :jerry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...