Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako izvede Flaminija i protiv Lestera mozete da se oprostite od borbe za titulu

Leicester smo kod njih dobili sa Artetom. Mislim da je Coquelin umotan u stiropol do te utakmice.

Link to comment

Pa, je, ucestvuju. Al ucestvuju Pique i Hummels kako valja, a ne Yanga-Mbiwa i Papadopoulos :dry:

 

Pa nije se tako pisalo sirom interneta, sad su satro stoperi mnooogo takticki pismeniji i bolji na lopti u globalu nego pre deset godina. Mislim, iz aviona se vidi kolika je to glupost, stvari stoje upravo suprotno.

 

Ne znam sta bih rekao za ovaj tekst o Lesteru, meni se svidjaju takvi lozacki tekstovi :D, ali greska je vec sada ih slaviti kao sampione. Meni kao neutralnom posmatracu bi bilo najmilije da oni osvoje, da ne bude sumnje. Duboko se slazem sa onim sto je napisao por. Vasic o pasuljarskom nemanju pojma (klubove vode vlasnici koji veze nemaju sa fudbalom i pokusavaju da ih vode kao obicna preduzeca), i red je da se nesto poremeti u engleskom fudbalu, makar to bila i jedna sezona.

Edited by IndridCold
Link to comment

Hm, neko je ovog Gabriela beše proglašavao za talentovanog štopera? Odjednom Mertesacker više ne deluje toliko ubogo...

 

Arsenal ne može ništa da proturi kroz sredinu dok Ramsey ne dobije priliku da prebaci zadnju liniju ili se nešto sa krila gurne unutra pa ako se odbije gde treba onda super. Biće dovoljno za ovu simpatičnu družinu ali ne deluje baš kao fudbal sa kojim se uzima titula.

 

Sirano je skroz pogubljen.

Link to comment

a Izzo iz Djenove, kakav je? Citah da ga jedan hvali na lfc forumu, ali da navodno igra vise desnog beka (mada je CB), navodno nije los na lopti, solidno brz i fizicki jak.

 

Da te ne lazem - nemam pojma  :lolol: 

Pitacemo Sefa kad se pojavi.

Link to comment

Cech je najbolje pojacanje Arsenala u poslednjih deset godina. Nema golmana na svetu koji bi bolje legao ovom timu Arsenala.

 

edit: i evo dok pisem ovo on skida zicer

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...