Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Da, da bas bi Vini i ekipa koja navija za Liverpul volila da Lester uzme titulu. Kako da ne! :D

 

Na šta je ovo odgovor, života ti? Na priču o ceni karata? :blink:

 

Ja sam se na Leicester bandwagon odavno ukrcao, mada ne mogu sad da tražim citate. Naravno da bih rado video njih kako uzimaju titulu, kao i valjda svaki neutralni navijač irelevantnih klubova.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako ono bijase: otkako je Liverpool bio prvak, Peter Schmeichel je osvojio ligu, napravio Kaspera, penzionisao se, a sad Kasper ima sansu da uzme ligu.

Ово није тачно.

Иначе одбрана Ливерпула је ниво последња 4 тима а плаћени су 4 х скупље у просеку. До данас сам некако трпео Бамбија™ али после ове бламаже са Дефоом не би га звао да игра ни за мој рекреативни тим средим увече.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pročitao sam kraj godine umesto sezone.

 

Mada mi ovo i nije baš logično. Ako ste stvarno među 4 ekipe koje su uzele najmanje bodova u poslednjh 35 kola zar se ne bi sad grčevito borili za opstanak?

Ne bi, jer kraj prosle sezone je bio uzasan i ne ulaze u obzir timovi koji su menjali ligu, vec 17 od prosle sezone koji su i sada tu. Evo sad nadjoh tu tabelu, jos WBA je uzeo manje. Kopiracu pa kako ispadne.

 

1 Leicester 33 72 2 Man.City 33 68 3 Arsenal 33 63 4 Tottenham 33 59 5 Man.Utd 33 54 6 Chelsea 33 49 7 Everton 33 48 8 West Ham 33 47 9 Crystal Palace 33 46 10 Stoke 33 45 11 Southampton 33 44 12 Swansea 33 42 13 Liverpool 33 42 14 West Brom 33 40 15 Sunderland 33 31 16 Newcastle 33 25 17 Aston Villa 33 23

 

edit; ovo je bez danasnjih meceva, inace lester jos bolji.

Edited by radnik
Link to comment

Na šta je ovo odgovor, života ti? Na priču o ceni karata? :blink:

 

Ja sam se na Leicester bandwagon odavno ukrcao, mada ne mogu sad da tražim citate. Naravno da bih rado video njih kako uzimaju titulu, kao i valjda svaki neutralni navijač irelevantnih klubova.

 

Пали као по обичају. Наравно да би било супер да узме Лестер. Због свих оних мудросера који никад лопту нису шутнули али измишљају сокерманикс, користе државне паре, корумпирају спорт.

 

 

 

1 Leicester 33 72 2 Man.City 33 68 3 Arsenal 33 63 4 Tottenham 33 59 5 Man.Utd 33 54 6 Chelsea 33 49 7 Everton 33 48 8 West Ham 33 47 9 Crystal Palace 33 46 10 Stoke 33 45 11 Southampton 33 44 12 Swansea 33 42 13 Liverpool 33 42 14 West Brom 33 40 15 Sunderland 33 31 16 Newcastle 33 25 17 Aston Villa 33 23

 

Одбрана је очајна.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Ti kao kupac se zalažeš za povećanje cene usluge  :wacko:

da, ako ona vodi znacajno vecem kvalitetu. Platio bih vise  da uzivam u najfinijoj prsuti iz Parme (Mueller) umesto onoj iz Matijevica (Ibe) koju sada konzumiram :cry:

 

A i ne treba razmisljati iz licne perspektive nego o boljitku kluba. Ko jebe mene i moj novcanik kada sam ja do sada samo dva puta bio na Anfieldu, mnogo vise srece ce mi doneti da mi osvajamo trofeje nego  neka razlika od 20 evra.

Link to comment

da, ako ona vodi znacajno vecem kvalitetu. Platio bih vise  da uzivam u najfinijoj prsuti iz Parme (Mueller) umesto onoj iz Matijevica (Ibe) koju sada konzumiram :cry:

 

A i ne treba razmisljati iz licne perspektive nego o boljitku kluba. Ko jebe mene i moj novcanik kada sam ja do sada samo dva puta bio na Anfieldu, mnogo vise srece ce mi doneti da mi osvajamo trofeje nego  neka razlika od 20 evra.

ФСГ уопште не мањка у новцу. Ово је чиста спрдња што се повећања цене карата тиче. Главни извор новца на стадионима нису места за обичне гледаоце већ за оне главоње у боксовима. Нису имали потребе за тим. Није Ливерпул у недостатку пара него у потпуно болесној философији која је вербатим преузета из бејзбола.  Док Пасуљари то не провале нема резултата.

Link to comment

koliko se nacitah hvaljenja tog nesrecnika i kukanja na mucenog lovra. lik ima fizikalije i nema pojma kako se igra pozicija stopera. ne kaze klop dzabe samo ubacis loptu u nas sesnaesterac i vec nesto ce da se desi.

 

+1

 

No to nije ekskluzivna boljka Liverpoola i Sakhoa, poplava je takvih stopera. Jaki i brzi ko konji, al tolko i dobri na lopti (iskreno mislim da je ovo jos gore no nedostatak 1 tactical awarenessa). Francuski klubovi su se posebno istakli u stancanju ovakvih igraca u poslednje vreme i ko god da je kupio zajebao se je (sem Varanea). Maltene nemas 5 valjanih igraca na toj poziciji van desetak najboljih klubova, sve ostalo je goli skart i hodajuci kiks/crveni karton.

Sto se Sakhoa tice dovoljno je samo da vidis kako barata loptom i kako je dodaje. Apsolutno je nesiguran i traljav u posedu.

Link to comment

Sto se Sakhoa tice dovoljno je samo da vidis kako barata loptom i kako je dodaje. Apsolutno je nesiguran i traljav u posedu.

 

Mislim da je procenat njegovih uspešnih dodavanja daleko viši nego što bi to neko mogao da pomisli posmatrajući ga.

Link to comment

Procenat dodavanja stopera je obicno osetno visi no procenat dodavanja veznjaka koji je opet visi no procenat dodavanja napadaca. Jednostavno ima vise mesta, vremena i opcija da doda i manja je sansa da ce pogresiti ako izabere siguran, alibi pas. A obicno to biraju ako imaju prilku. Ti pasovi niti su odsecni, niti su lepi, niti sigurni i, sto je najgore, nisu pravovremeni. Jebes ga, dva takva majstora gledam svake nedelje bar jednom. Dovoljno za trajnu alergijsku reakciju.

Link to comment

+1

 

No to nije ekskluzivna boljka Liverpoola i Sakhoa, poplava je takvih stopera. Jaki i brzi ko konji, al tolko i dobri na lopti (iskreno mislim da je ovo jos gore no nedostatak 1 tactical awarenessa). Francuski klubovi su se posebno istakli u stancanju ovakvih igraca u poslednje vreme i ko god da je kupio zajebao se je (sem Varanea). Maltene nemas 5 valjanih igraca na toj poziciji van desetak najboljih klubova, sve ostalo je goli skart i hodajuci kiks/crveni karton.

Sto se Sakhoa tice dovoljno je samo da vidis kako barata loptom i kako je dodaje. Apsolutno je nesiguran i traljav u posedu.

 

Zar nije sad priča kako štoperi učestvuju u igri daleko više nego ranije i da su tehnički i taktički potkovaniji? Inače delim mišljenje s tobom, odavno to pričam.

Edited by IndridCold
Link to comment

Procenat dodavanja stopera je obicno osetno visi no procenat dodavanja veznjaka koji je opet visi no procenat dodavanja napadaca. Jednostavno ima vise mesta, vremena i opcija da doda i manja je sansa da ce pogresiti ako izabere siguran, alibi pas. A obicno to biraju ako imaju prilku. Ti pasovi niti su odsecni, niti su lepi, niti sigurni i, sto je najgore, nisu pravovremeni. Jebes ga, dva takva majstora gledam svake nedelje bar jednom. Dovoljno za trajnu alergijsku reakciju.

 

 

ja mislim da skrtelov svaki drugi pas u karijeri zavrsavao u nogama nasih golmana. jebes ti onda te procente

 

Otprilike. I mislim na dodavanja napred, ja dodavanja unazad i ne računam kao pas.

 

Možda sam ja popustljiviji prema Sakou, ne znam, ali on mi deluje kao za klasu iznad bilo kog drugog štopera u Liverpulu (što, doduše, nije teško). Ume da ispadne naravno, ali ne znam ko je imun na to. Mislim da bi procenat tih ispadanja bio neuporedivo manji ako bi njegov par bio neko makar na njegovom nivou. 

Link to comment

Koja je to filozofija preuzeta iz bejzbola, ko su Pasuljari i sta je sokermaniks? (Ovo poslednje sam guglao i nista ne mogu da nadjem.) Ozbiljno pitam. :)

http://goal.blogs.nytimes.com/2009/11/02/soccernomics/?_r=0

Пасуљари су они из Бостона, њега зову Bean Town. 

А бејзбол је опседну статистиком и гомилама података, што је изгледа не применљиво на фудбал. По статистици Сако је играчина, оно успешни пасови и тај рад...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...