Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

'Стока' је овде 100% у праву. Пасуљари су багра тешка.

 

+1

 

100e za utakmicu je suluda cena, pogotovo što će od tv ugovora dobijati pravo bogatstvo

 

neka su izašli i neka su primljena dva gola posle toga, neka ga Ameri sisaju.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemaju veze pare od tv ugovora sa ovim posto ce i drugi klubovi dobijati vise novca od TV prava. Ako hocemo da klub napreduje potrebne su nam visi prihodi, a ovo je jedan od nacina da se povecaju.

A ova cena je za samo 6 utakmica u sezoni.

 

Ja ne vidim problem da se poveca cena ulaznica ako postoji dovoljna traznja i po tim visim cenama.

Link to comment

Nemaju veze pare od tv ugovora sa ovim posto ce i drugi klubovi dobijati vise novca od TV prava. Ako hocemo da klub napreduje potrebne su nam visi prihodi, a ovo je jedan od nacina da se povecaju.

A ova cena je za samo 6 utakmica u sezoni.

Ja ne vidim problem da se poveca cena ulaznica ako postoji dovoljna traznja i po tim visim cenama.

Pokusali su i u Arsenalu da naplate neku dodatnu cifru za utakmice sa Barcelonom, ali se nakon suza Prvog svijeta klub povukao.

Link to comment

Nemaju veze pare od tv ugovora sa ovim posto ce i drugi klubovi dobijati vise novca od TV prava. Ako hocemo da klub napreduje potrebne su nam visi prihodi, a ovo je jedan od nacina da se povecaju.

A ova cena je za samo 6 utakmica u sezoni.

 

Ja ne vidim problem da se poveca cena ulaznica ako postoji dovoljna traznja i po tim visim cenama.

 

Upravo to. Šest utakmica po sezoni u i to za 200 mesta na stadionu od 50+ hiljada. Drndaju ljudi bezveze.

 

Ne bih nikad branio Ayrea, ali čovek je dosta pristojno objasnio da su uveli veći broj kategorija karata, u širem rasponu cena nego do sada. Dakle imaš i jeftinije i skuplje, ali ovi su se iz nekog razloga dohvatili cene od 77 kao pijan plota, kao da će to biti prosečna cena karte.

 

Samo kreten bi platio toliko za jebenu partiju fudbala.

 

Eno na Emiratima košta i do 97 funti. Ali to je London, jebiga, standard -_-

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Liverpul je upravo tamo na tabeli gde pripada sa timom koji trenutno ima.

Na boljem mestu nego sto zasluzuju. Racunajuci kraj prosle sezone i ovo do sada u ovoj samo su Vila, Sanderlend i Njuka uzeli manje bodova.

Link to comment

Racunajuci kraj prosle sezone i ovo do sada u ovoj samo su Vila, Sanderlend i Njuka uzeli manje bodova.

Tj u periodu otkad ste oterali rodžersa? Koji je izvlačio 130% iz ove skupine građana koju je okupio ozloglašeni ayre :fantom:

Link to comment

Da, da bas bi Vini i ekipa koja navija za Liverpul volila da Lester uzme titulu. Kako da ne! :D

 

Jbt, dotuklo bi ih da se i ovi izredjaju na trofeju prije njih. :lolol:

 

Siti ili Arsenal se lakse prezale. To su braca po bacenim milijunima.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Tj u periodu otkad ste oterali rodžersa? Koji je izvlačio 130% iz ove skupine građana koju je okupio ozloglašeni ayre :fantom:

ne, vec racunajuci 10-tak kola iz prosle sezone (BR bio tu) i ovih 25 kola ove sezone.

Link to comment

ne, vec racunajuci 10-tak kola iz prosle sezone (BR bio tu) i ovih 25 kola ove sezone.

Pročitao sam kraj godine umesto sezone.

 

Mada mi ovo i nije baš logično. Ako ste stvarno među 4 ekipe koje su uzele najmanje bodova u poslednjh 35 kola zar se ne bi sad grčevito borili za opstanak?

Link to comment

 

Ja ne vidim problem da se poveca cena ulaznica ako postoji dovoljna traznja i po tim visim cenama.

Ti kao kupac se zalažeš za povećanje cene usluge  :wacko:

Link to comment

Kako ono bijase: otkako je Liverpool bio prvak, Peter Schmeichel je osvojio ligu, napravio Kaspera, penzionisao se, a sad Kasper ima sansu da uzme ligu.

 

ima vise varijacija na temu, npr.

 

Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...