Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Dobro, jesi li ti gledao utakmicu? Ozil je promasivao, ali je Ozil i vukao k'o konj cijelu utakmicu i kreirao sanse (10, po sluzbenoj statistici). Alexis isto tako, njih dvojica i Monreal su zasluzili platu veceras.

 

Ne znam sta to znaci 'vukao'. Ako je vukao kontre Sautemptonu kornerima na peterac za ispucavanje do centra - onda jeste. Mislim, pojavio se na terenu, odradio ono sto ume, ali taman da to ne bude dovoljno, da promasi gol sa tri metra, da ne sutne kad treba da sutne, da ne nadje igraca kad treba da ga nadje, da bude izguran kad treba da izdrzi duel itd. Bukvalno se na terenu trpeo samo zbog jednog potencijalnog momenta genijalnosti, koji nije dosao. I cesto mu se desava da se tako pogubi kad ne treba. On i Aleksis uopste nisu za poredjenje, jedan rilja do gola ili dok ga ne obore za faul, drugi po sistemu app.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rodgers ni babu preko ulice nije bolje vodio ni od koga, a kamoli tzv. igrače. Šteta što ova utakmica nije bila u njegovo vreme, pa da vidimo da li bi osovina Lovro-Allen-niko bolje pokazala u Lesteru nego ovako.

 

Ne znam odakle odjednom toliki down kod kolega Liverpulđana, izgubiti 2-0 u gostima lideru i pasti sa sedmog na osmo mesto baš i nije neka tragedija.

Nista ne menja covek, a ponavljaju se stvari iz kola u kolo. 3-0 Votford, 2-0 Njuka, 2-0 WHU, 1-0 Utd, 2-0 veceras, kuci od Stoke 0-1.

Koji je to nas/Klopov stil igre mi reci? 3 mec za redom bez gola. BR je bar menjao pozicije, formacije bunario nesto, ocajno je isto bilo, ali je menjao kad ne ide.

Link to comment

Benteke ne može da igra samo zato što ima nekih problema u glavi, vuče se po terenu 90% vremena. Valjda se nada prodaji na leto, ko zna.

 

Za sad je Kloppov stil igre, koliko to uopšte postoji, prilagođavanje protivniku. Leicester su kod kuće dobili čisto na svežinu, ovde to nisu mogli da izvedu ni pod razno. 

 

Rezultati jesu manje-više isti kod kod Rodgersa, ali to samo oslikava koliko je igrački kadar bedan. Nisu rezultati isti zato što oba trenera forsiraju isti fudbal. Upgrade je bar to što su za vreme honeymoon perioda pokazali malo volje i želje i počeli da trče za loptom - tako su dobili u gostiima City i Chelsea, Brodgersara bi i to komotno izgubio kao što je sve utakmice od jačih timova gubio bez Suareza.

Link to comment

Dobro, jesi li ti gledao utakmicu? Ozil je promasivao, ali je Ozil i vukao k'o konj cijelu utakmicu i kreirao sanse (10, po sluzbenoj statistici). Alexis isto tako, njih dvojica i Monreal su zasluzili platu veceras.

 

+milijun

 

Dokle ce se pisati po bogu fudbala zbog jebenog body languagea i drzanja na terenu? Veceras jeste uprskao nekoliko sansi, ali vanzemaljac je ubedljivo najbolji igrac Arsenala ove sezone. Da igra iza Aguera, Kejna ili Vardija :Hail: , imao bi hiljadu asistencija ove sezone.

Link to comment

Nemojte zezati, je li odmarao vecinu protiv WHU. Da bi pokazali sta tacno? Kako korner moze da se izvede onako, kako mozes da imas 2/3 poseda i ne napravis sansu?

 

Ne krivim ja Kloppa, tim koji je mix Sanderlendovih i Sotoninih igraca i ne moze bolje.

Link to comment

 

 

Ne krivim ja Kloppa, tim koji je mix Sanderlendovih i Sotoninih igraca i ne moze bolje.

Прогласио си га преваром, од које Роџерсара може боље.

Link to comment

Dobro, jesi li ti gledao utakmicu? Ozil je promasivao, ali je Ozil i vukao k'o konj cijelu utakmicu i kreirao sanse (10, po sluzbenoj statistici). Alexis isto tako, njih dvojica i Monreal su zasluzili platu veceras.

 

Walcott je posebna prica. Jebem mu sve zivo i mrtvo sto je ikad rodjeno u njegovoj lozi. Flaminiju zelim da ga naftni lobi smakne.

ozil je namestio jedno 3 carske sanse u drugoj polovini drugog poluvremena, al dzabe kad nosata mrcina i drugari ne umeju da daju gol sa dva metra glavom.

Link to comment

Ne znam sta to znaci 'vukao'. Ako je vukao kontre Sautemptonu kornerima na peterac za ispucavanje do centra - onda jeste. Mislim, pojavio se na terenu, odradio ono sto ume, ali taman da to ne bude dovoljno, da promasi gol sa tri metra, da ne sutne kad treba da sutne, da ne nadje igraca kad treba da ga nadje, da bude izguran kad treba da izdrzi duel itd. Bukvalno se na terenu trpeo samo zbog jednog potencijalnog momenta genijalnosti, koji nije dosao. I cesto mu se desava da se tako pogubi kad ne treba. On i Aleksis uopste nisu za poredjenje, jedan rilja do gola ili dok ga ne obore za faul, drugi po sistemu app.

Ne znam šta ti je Özil lično skrivio da ga ovako opisuješ ali u svakom slučaju bilo bi dobro da ga Profa trajno pošalje na klupu pa da ispušite i CL. Čisto da vidimo tu magiju Arsenala koju on sputava svojim govorom tela.

Link to comment

Прогласио си га преваром, од које Роџерсара може боље.

? ako iz ovoga "Rodzers je bolje vodio ove igrace. Necu protiv Kloppa jer nije njegov izbor igraca, ali sam vise ocekivao. Ostaje mu sledeca sezona da vidimo od cega je sacinjen..." i ovoga; "...Koji je to nas/Klopov stil igre mi reci? 3 mec za redom bez gola. BR je bar menjao pozicije, formacije bunario nesto, ocajno je isto bilo, ali je menjao kad ne ide."  sledi to sto si ti napisao, onda dobro™.

Link to comment

Ne kontam to branjenje Klopa sa - nije ovo njegov izbor igraca. Evo mu prodje cijeli januarski prelazni rok da to promjeni.

 

On je ocigledno manje nezadovoljan od forumasa onim sto ima.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...