Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako hoce titulu, i Arsen bi, kako zna i ume, morao da upise pobede nad Bornmutom i Lesterom u sledeca dva kola.

 

Arsenalova gostovanja do kraja sezone, redom: Bornmut, Junajted, Totenhem, Everton, Vest hem, Sanderlend i - Siti. Makar kod kuce imaju lakse meceve, gde Ozil moze da pokaze svoju madjiju puneci Svonsi i Noric. Uopste mi ne izgleda nemoguce da ga matori lazni profa izbaci u 55. minutu u prvoj sledecoj sa ovakvim govorom tela, izveo je bar tri kornera/slobodnjaka za volej na prvu stativu, otvorio nekoliko opasnih kontri, uz one tri promasene sanse u prvom poluvremenu - ocaj od utakmice.

 

Valjda ce Lester izdrzati do kraja, mada bi im za posustajanje bilo dovoljno da izgube od Arsenala za dva kola.

Link to comment

Apsolutno. Ali za dobrobit Eng fudbala puno je i Lester i Totenam u LS.

 

Da, ovi što imaju tapiju na igranje u LŠ svake godine naprave tako spektakularan učinak da je stvarno tuga i pomisliti da bi umesto njih tamo mogao da se nađe neki Lester....

Link to comment

Rodzers je bolje vodio ove igrace. Necu protiv Kloppa jer nije njegov izbor igraca, ali sam vise ocekivao. Ostaje mu sledeca sezona da vidimo od cega je sacinjen, ove jos 6 bodova do mirne luke i da se proba taj Liga kup uzeti.

 

Rodgers ni babu preko ulice nije bolje vodio ni od koga, a kamoli tzv. igrače. Šteta što ova utakmica nije bila u njegovo vreme, pa da vidimo da li bi osovina Lovro-Allen-niko bolje pokazala u Lesteru nego ovako.

 

Ne znam odakle odjednom toliki down kod kolega Liverpulđana, izgubiti 2-0 u gostima lideru i pasti sa sedmog na osmo mesto baš i nije neka tragedija.

Link to comment

 

Први гол је један од најшмекерскијих што сам их икад видео. Варди је цар. Други је Ловров, а солидно су се показали Бамби на леду и онај мршљави Морено. Сва тројица не заслужују да остану на лето.

Ne znam kako iko sa PPP vise moze da ne navija da Lester uzme titulu. Kapiram Arsenalovce koji su tako "blizu" posle toliko godina, ali Lesterova titula bi bila melem za svetski fudbal.

 

 

 

+123

Апсолутни цареви.

Rodzers je bolje vodio ove igrace. Necu protiv Kloppa jer nije njegov izbor igraca, ali sam vise ocekivao. Ostaje mu sledeca sezona da vidimo od cega je sacinjen, ove jos 6 bodova do mirne luke i da se proba taj Liga kup uzeti.

Реално™. :isuse:

Link to comment

Arsenalova gostovanja do kraja sezone, redom: Bornmut, Junajted, Totenhem, Everton, Vest hem, Sanderlend i - Siti. Makar kod kuce imaju lakse meceve, gde Ozil moze da pokaze svoju madjiju puneci Svonsi i Noric. Uopste mi ne izgleda nemoguce da ga matori lazni profa izbaci u 55. minutu u prvoj sledecoj sa ovakvim govorom tela, izveo je bar tri kornera/slobodnjaka za volej na prvu stativu, otvorio nekoliko opasnih kontri, uz one tri promasene sanse u prvom poluvremenu - ocaj od utakmice.

to se nikad nece desiti, i to je jedan od glavnih Vengerovih problema. Ozil nije od onih igraca koji kada im ne ide ne vide se na terenu, on direktno steti svom timu izgubljenim loptama i kurcobolnim govorom tela.  Venger tada nema muda da ga izvede, uvek je lakse zameniti Walcotta ili Girouda.

I opet mu se ponavlja, a neki vrhunski poznavaoci fudbala su na to upozoravali (ja) :fantom: , da se ugasi oko Bozica.

 

Alzir osvaja WC u Rusiji! mmw

Link to comment

Први гол је један од најшмекерскијих што сам их икад видео. Варди је цар. Други је Ловров, а солидно су се показали Бамби на леду и онај мршљави Морено. Сва тројица не заслужују да остану на лето.

 

Jesi gledao utakmicu? Odbrana je po LFC standardima delovala sasvim solidno, to što su primili jedan spektakularan gol iz dva poteza i jedan na odbitak ne znači ništa - Mahrez je ove sezone pravio sitnu decu i mnogo boljima.

 

Kod ovako anemično-bezmudog napada kritikovati odbranu, meni to stvarno nije jasno. Moreno je valjda jedini uputio šut u okvir gola, i to onaj slučajan.

Link to comment

Ako hoce titulu, i Arsen bi, kako zna i ume, morao da upise pobede nad Bornmutom i Lesterom u sledeca dva kola.

Arsenalova gostovanja do kraja sezone, redom: Bornmut, Junajted, Totenhem, Everton, Vest hem, Sanderlend i - Siti. Makar kod kuce imaju lakse meceve, gde Ozil moze da pokaze svoju madjiju puneci Svonsi i Noric. Uopste mi ne izgleda nemoguce da ga matori lazni profa izbaci u 55. minutu u prvoj sledecoj sa ovakvim govorom tela, izveo je bar tri kornera/slobodnjaka za volej na prvu stativu, otvorio nekoliko opasnih kontri, uz one tri promasene sanse u prvom poluvremenu - ocaj od utakmice.

Valjda ce Lester izdrzati do kraja, mada bi im za posustajanje bilo dovoljno da izgube od Arsenala za dva kola.

Dobro, jesi li ti gledao utakmicu? Ozil je promasivao, ali je Ozil i vukao k'o konj cijelu utakmicu i kreirao sanse (10, po sluzbenoj statistici). Alexis isto tako, njih dvojica i Monreal su zasluzili platu veceras.

 

Walcott je posebna prica. Jebem mu sve zivo i mrtvo sto je ikad rodjeno u njegovoj lozi. Flaminiju zelim da ga naftni lobi smakne.

Link to comment

Jesi gledao utakmicu? Odbrana je po LFC standardima delovala sasvim solidno, to što su primili jedan spektakularan gol iz dva poteza i jedan na odbitak ne znači ništa - Mahrez je ove sezone pravio sitnu decu i mnogo boljima.

 

Kod ovako anemično-bezmudog napada kritikovati odbranu, meni to stvarno nije jasno. Moreno je valjda jedini uputio šut u okvir gola, i to onaj slučajan.

:mad: Па нисам ти ја Мидле, да пратим утакмицу на кладионичарским порталима и коментаришем. 

Напад и тешко да може да буде бољи кад се игра стално са четвртом опцијом у шпицу, кад најбољи играч из прошле године не игра због повреде скоро два месеца, кад је Хендерсон човек инвалид, а Лукас није фудбалер. Ово је колико  ја капирам четворица најбољих у одбрани. А не вреде ништа.

Link to comment

Jebem mu sve zivo i mrtvo sto je ikad rodjeno u njegovoj lozi. Flaminiju zelim da ga naftni lobi smakne.

 

+1000

 

Ko zna čime već godinama ucenjuju sirotog profu da budu u ekipi, nisu tu čista posla :lukićkaže:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...