Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Koliko znam promenjen je sistem u Španiji skoro, biće prilike da se vidi kakvi će biti efekti. Pretpostavljam da će taj pad prihoda od TV prava kompenzovati sa par ugovora o promeni imena stadiona i još kojim sponzorom pa će na kraju biti na istom.

Pad prihoda ce nadoknaditi drzavna kasa (bar kad su Real i Barsa u pitanju).

 

@ Vasic

 

I ja mislim da je nacelno promenjen ali da stupa na snagu tek od sledece sezone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pad prihoda ce nadoknaditi drzavna kasa (bar kad su Real i Barsa u pitanju).

@ Vasic

I ja mislim da je nacelno promenjen ali da stupa na snagu tek od sledece sezone.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Може да ступа када хоћеш пошто једна тачка каже: "no club should get less money with the new system what they are getting right now. Which means Real Madrid and Barcelona will still be making around somewhere €140 million a year."

 

Пошто је Атлетико у шампионској години добио 42м, а Алмериа 18м када је испала, израчунај колико би кинте требало да добију сви заједно да се два чудовишта засите са својих 280 милиона годишње, а да остала екипа има у просеку 100 и нешто милиона годишње.

 

Нема ту никакве промене што показује и нови уговор Реала, потписан пре неки дан са Адидасом, а вредан 140 милиона годишње.

Link to comment

Po toj logici ni 1 Leicester neće nikad stići na vrh tabele, pogledaj koliko sponzori plaćaju njima a koliko 1 Čelsiju ili sekti. Šta da se radi, da se podele pare od adidasa ili Ševroleta na ravne časti između svih klubova u ligi?

Link to comment

Грозно колико времена проводим на овом форуму. Имам утисак да ми је пола форумаша нека блиска родбина и да знам све њихове карактерне посебности, попут ове твоје када шкљоцнеш вилицом питбуловски хватајући место које ћеш онда да стискаш месецима, не марећи да ли је у питању грло или дршка од метле.

 

Пошто је сада у питању дршка од метле, пустићу целу метлу и лагано се повући, а ти је или храбро нападај у празној остави или прочитај последња два-три поста у коме се јасно види мој став да је у Премијер лиги далеко уједначенија ситуација, што је у великој мери резултат праведније расподеле прихода од ТВ права, док у Примери то није случај, што опет значи да средњедомски Стоук може да купи звезду португалске лиге, као и да Лестер може да буде првак, а Алмерија не може.

Link to comment

Koliko znam promenjen je sistem u Španiji skoro, biće prilike da se vidi kakvi će biti efekti. Pretpostavljam da će taj pad prihoda od TV prava kompenzovati sa par ugovora o promeni imena stadiona i još kojim sponzorom pa će na kraju biti na istom.

Све са Адидасом који Реалу даје 140 милиона евра годишње. Или градом Мадридом који преко ноћи отплати све дугове Реала. А са друге стране финансијска елита помаже Барселону...

Бајерн, Јувентус, Реал и Барселона могу да живе и без тв права...

Link to comment

Пошто је сада у питању дршка од метле, пустићу целу метлу и лагано се повући, а ти је или храбро нападај у празној остави или прочитај последња два-три поста у коме се јасно види мој став да је у Премијер лиги далеко уједначенија ситуација, што је у великој мери резултат праведније расподеле прихода од ТВ права, док у Примери то није случај, што опет значи да средњедомски Стоук може да купи звезду португалске лиге, као и да Лестер може да буде првак, а Алмерија не може.

 

Jasno je šta hoćeš da kažeš, samo ističem da je sponzorski ugovor Reala sa adidasom potpuno sulud način da se ilustruje kako se u Primeri pare od TV prava dele neujednačeno u poređenju sa Premiershipom.

 

hqdefault.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jasno je šta hoćeš da kažeš, samo ističem da je sponzorski ugovor Reala sa adidasom potpuno sulud način da se ilustruje kako se u Primeri pare od TV prava dele neujednačeno u poređenju sa Premiershipom.

 

hqdefault.jpg

Па нема ту шта доказивати, систем је неправедан. Реал и Фарса имају и друге банкомате. Ни Мендијетина Валенсија није могла са њима у новчану трку. Може увијек неко да им отме титулу и слично, али финансијере из сијенке јок. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Ћути претерао. Да нисам био по Минхену па да ме палиш...

Svi putevi vode u Minhen [emoji57]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Arslanagicu, je li Arseneov otac bio kolaboracionista ili kvisling? Njegov sin ocigledno ide stopama izdaje, veceras Flamini opet u prvih 11 ispred Coquelina, Elneny ni na klupi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...