Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Zasto je njegov dolazak u real bio dobar momenat?

 

Zato što su imali brutalan tim, druga je stvar to što on nije ispunio očekivanja. 

 

Što se tiče Intera, čini mi se da je takođe sjajno procenio momenat, mislim da su tada imali bolji tim od Juventusa. I on je stvarno izvukao maksimum iz te ekipe, odradio je strašan posao.

 

Prosto, utisak mi je da neće baš da dolazi u timove koje mora u potpunosti da gradi od nule.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postavlja se pitanje onako samo po sebi, zasto bi odlicni treneri birali osrednje i lose timove koji manje placaju? Siguran sam da biste svi vi tako radili na njihovom mestu.

Link to comment

Zato što su imali brutalan tim, druga je stvar to što on nije ispunio očekivanja. 

 

Koja ocekivanja kad je igrao protiv peak Gvardioline Barce? Ja bih naprotiv rekao da je nadmasio ocekivanja (moja sigurno jeste). U Realu je mogao samo da izgubi reputaciju nepobedivog i specijalnog, to mu je bio veliki rizik, a ne sinekura.

Edited by IndridCold
Link to comment

Postavlja se pitanje onako samo po sebi, zasto bi odlicni treneri birali osrednje i lose timove koji manje placaju? Siguran sam da biste svi vi tako radili na njihovom mestu.

 

Niko ne kaže da su lošiji treneri zbog toga, samo da neki više biraju zicere od drugih i to je sve. 

 

Koja ocekivanja kad je igrao protiv peak Gvardioline Barce? Ja bih naprotiv rekao da je nadmasio ocekivanja (moja sigurno jeste). U Realu je mogao samo da izgubi reputaciju nepobedivog i specijalnog, to mu je bio veliki rizik, a ne sinekura.

 

Slažem se, ali po imenima nije Real bio ne-znam-koliko iza Barse i naravno da je verovao u sebe da može da ih skine. Od onakvog tima je svakako moglo da se očekuje da bude ravnopravan rival Barsi, pogotovo sa Murinjom na klupi. Na kraju su bili četiri poena iza njih i ispali su od njih u polufinalu LŠ. Da nisu pukli 5-0 u onom Klasiku, slobodno bismo mogli reći da su bile nijanse u pitanju. 

Link to comment

Pellegrini je titulu sa Realom izgubio u okrsaju sa Pepovom Barcom u medjusobnim duelima (0:1 i 0:2) i ostao tri boda kratak. Mourinho nije dosao u Atletico nego u takav Real koji je jos pojacao i bio najstrasnije iznabijan od Pepa.

Link to comment

MUTD bi mu bio all in, nakon cega bi zavrsio ili u vecnosti ili u ludnici, ali pitanje je koje su pa njemu druge mogucnosti. Real ce izgleda dati sansu Zidanu, Bajern ce se tesko odluciti za njega. Jedino Inter kao iole kredibilna opcija.

Link to comment

Postoji uteha koja se ogleda u činjenici da je čak i Glazurama™ jasno da sa trenutnom budalom na klupi niti mogu nešto da osvoje niti mogu da nadmaše gradskog rivala. Dobro, egal su za Bazenom™ ali nisam siguran koliko im to ispunjava ambicije. Iza toga sledi da im je jasno da ovaj dugoročni luzerski status jedino mogu da preduprede tako što će angažovati Murinja. Sa ovom dvojicom u boksovima, mančesterski derbi bi na jesen debelo zasenio i 1 El Klasiko.

 

Mislim da bi prvo City trebao da prestane da se bruka u LS, mozda cak i da je osvoji (videti pod "kako je to uradio Chelski") pa tek onda moze da se prica o nekoj kokurentnosti izmedju crvenog i plavog Mancestera. A u stvari mislim da ne moze bas ni tad...

 

Drugi bold bi mogao da napises npr. za jedno 5 godina i to samo pod uslovom da UTD nije osvojio nijedan trofej.

 

 

Ovde se pise kao da je UTD prosuo 10 sezona (prosuo=nista nije osvojio i kuburio izmejdju 8-15mesta).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...