Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

niko ne zna tacno sta je emenalov posao u chelsea ali veruje se da je on najodgovorniji za transfere. hiddink tesko da se pita, abramovic cisto sumnjam da bi odlucivao sam kod ovakvih stvari. siguran sam da klub ne bi propao da placa terryjevu platu jos dve godine. bas me zanima kakva zamena se planira na njegovo mesto, sad kad necemo igrati evropu. veca imena nece biti toliko zainteresovana. jedino da dovedemo neko veliko menadzersko ime mada sumnjam.

 

i terry nije vazan samo na terenu nego i van njega. imacemo sada jos jednog klinca ovog poljaka kome bi dobro dosao da ga terry nauci nekim stvarima. umesto toga imacemo ovog govnara ivanovica kao kapitena. vec mi se slosilo kad ga vidim sa trakom na ruci. i danas se pokazao kao magarac u onih deset minuta sto sam gledao.

 

kazem ja, neki shawcross ili lescott...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

bas me zanima kakva zamena se planira na njegovo mesto, sad kad necemo igrati evropu. veca imena nece biti toliko zainteresovana. 

 

To da veća imena dolaze u klub da bi igrali Evropu je zabluda koja ne umire. Ako im ponudiš dovoljno visoku platu, došli bi i da igraju samo Liga kup ako treba.

Link to comment


FA Cup:


 


Reading v WBA or P'borough 


Watford v Leeds


Blackburn v Liverpool or W Ham


Spurs v Palace


Arsenal v Hull


B'mouth v Everton


Shrewsbury - Man Utd


Chelsea - Man City


 



Link to comment

 

FA Cup:

 

Reading v WBA or P'borough 

Watford v Leeds

Blackburn v Liverpool or W Ham

Spurs v Palace

Arsenal v Hull

B'mouth v Everton

Shrewsbury - Man Utd

Chelsea - Man City

 

 

 

Nadamo se Lujinom otkazu pre ovog meca.

Link to comment

За сада. Још годину-две и можемо лагано да размишљамо о отварању топика за кинеску лигу. Превелика је земља да би њено тржиште попуњавали само стране лиге. Још пар стадиона, озбиљнија финансијска контрола са банкарским гаранцијама трансфера и плата и пар умних глава у федерацији и биће озбиљног тумбања на светском нивоу.

Link to comment

Već su oni imali igrača koji je bi u top 5 najplaćenijih u svetu, Darija Konku. Gvangdžou Evergrande je ozbiljno bogat, slažem se sa ovim što si napisao. Mislim, iako svi znamo da je Antara šarlatan, ipak ima neku reputaciju, a jebeni kineski drugoligaš ga je doveo. Kao i najboljeg stranca u istoriji Vulverhemptona i najboljeg igrača poljskog prvenstva.

Edited by copkillah
Link to comment

S obzirom da i 1 Torres navodno ima ponudu da postane najplaćeniji fudbaler na svetu, verovatno će i on tamo negde :(

 

Kad ga glupi Atletiko više neće, ne poštuju legende. Možda ga upare sa Terijem opet, kombo iz snova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...