Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Bas prosli vikend moja 2 ortaka u nekom kaficu navataju njega i na sanku i pocnu pricu, ja sam samo preneo sta su mi rekli.

 

Reagovao sam kao kad sam cuo da je Strajnic zvezdas :wacko:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

To kako neko prenosi određene klubove ništa ne znači. Prošle godine je Plavšić prenosio jednu utakmicu Liverpula kao da je Keni Dalgliš ušao u njega, pa se ispostavilo da je i on Arsenalovac.

 

Kladionica diktira stil, u tome je fora! :lol:

Link to comment

Zeljko Vela je prenosio tekmu Inter-Arsenal (1:5) kao da je odrastao na Highburyju, meni bilo neugodno da ga slusam. Kasnije saznam da je covjek mrtvi navijac Intera (i veliki car).

 

Elem, Rosicky nam je dugo trajao. 6 sedmica out zbog ozljede.

Link to comment

Elem, Rosicky nam je dugo trajao. 6 sedmica out zbog ozljede.

 

sad sam sabrao, prema Transfermarktu, on je ukupno povređen 2 i po godine tj 934 dana :Hail:

 

Staridž je trenutno na 497

Link to comment

sad sam sabrao, prema Transfermarktu, on je ukupno povređen 2 i po godine tj 934 dana :Hail:

 

Staridž je trenutno na 497

 

Eh, ali Rosicky je imao jedno 10 godina staža da skupi tih 900 dana.

 

Jedan je Stuki:

_87973093_sturridge-injuries_8.png

Link to comment

Ništa ja to ne priznajem dok ne vidim crno na belo, koliko je igrao a koliko pauzirao -_-

 

Stuki je po BBC statistici 54.8% vremena u LFC proveo povređen.

 

(Diaby je ipak kategorija za sebe, on se i posle nekih oporavaka vukao po rezervama do sledeće povrede.)

Link to comment

Vec ste zaboravili Ovena "bolnicku postelju" Hargrivsa? <_<

 

10/11 Thigh problems Nov 6, 2010 Apr 2, 2011 147 days   30 games 

10/11 Knee Problems Jul 8, 2010 Oct 1, 2010 85 days   10 games 

09/10 Knee Problems Jul 29, 2009 Dec 29, 2009 153 days   29 games

08/09 Patella problems Sep 21, 2008 Jul 1, 2009 283 days   60 games

08/09 Knee Problems Jul 27, 2008 Sep 13, 2008 48 days   5 games 

07/08 Tendonitis Oct 3, 2007 Oct 27, 2007 24 days   4 games

Edited by John Coltrane
Link to comment

pogledao sam prvih 10 minuta danasnje utakmice, video dva stopostotna promasaja oscara i diega coste...pa odlucio da je pametnije da odspavam tih 2 sata...ipak pobedismo 5-1. igramo protiv cityja kod kuce u narednoj rundi...

 

 

nego, klub odlucio da ne produzi ugovor terryju na kraju sezone i napusta klub. produzili ugovor ivanovicu a terryju ne. kao da forumasi sa ppp vode chelsea. verovatno odlzai u mls ili tako nesto.

 

 

sledeceg leta ocekujem pojacanja iz aston ville, stokea i tome slicno.

Edited by 189-
Link to comment

Ko uopste vodi transfer politiku? Ne verujem da to radi kratkorocni Hidink, a jednako ne verujem ni da onaj Emenalo ima toliku moc. Mislim, ovo nema nikakvog smisla, covek je stoper i ima sigurno jos dve pristojne sezone u nogama, ne mora nuzno da pocinje svaki mec, ali ne verujem ni da ima takve ambicije. Da nije povezano sa Kejhilovim pretnjama od pre koji dan? Ili je Nigerijac potpuno pukao i planira stoperski duo Mijazga-Djilobodji?

Link to comment

Terry ima ogromnu platu, sasvim je razumna (iako okrutna) odluka da ne žele da ga plaćaju toliko za još par sezona teturanja na terenu i padanja na dupe kad god brži igrač krene da ga optrčava sa loptom. Boljeg backup igrača verovatno računaju da će naći za upola manje para.

 

Istom logikom je Gerrard oteran iz LFC prošle godine, s tim što on nije imao ni blizu tako katastrofične partije kao Terry - prosečnost je tu bila neprihvatljiva imajući u vidu visinu plate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...