Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Gojko je navijač Arsenala

Gojko je navijač Zvezde, ali verovatno su ga potresle vesti o Vidari :cry: Videćemo da li ima pojma da li ovde idu produžeci, penali, riplej, šta već. Reklo bi se da ne.
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gojko je navijač Zvezde, ali verovatno su ga potresle vesti o Vidari :cry: Videćemo da li ima pojma da li ovde idu produžeci, penali, riplej, šta već. Reklo bi se da ne.

 

Navija i za Romu

Link to comment

Ne bih se brinuo da sam na tvom mestu-Ed Vudvard uopste ne razmislja o smeni LVG, dok je iznad njega Carlton sa suprugom, u drugom delu loze su "otpadnici" SAF i Dejvid Gil.

Што да ја бринем? Мислим да Мата брине. Значи Праслинове газимо о Источном Лондону?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Gojko je navijač Arsenala

Gojko je 80tih navijao za Live, a 90tih je bio u Londri na "usavrsavanju" engleskog i tada je postao fan Arsenala. Ja sam za sve ove godine bio ubedjen da je naš™

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Šta vam je ljudi, bar se kod Gojka jasno čuje koliko ga boli dupe za ostrvski kao i za praktično bilo koji drugi fudbal. Ni za koga taj ne navija, osim eventualno za Zvezdu po inerciji iz mladosti. 

 

Kad su ga pitali pre sad već dosta godina na nekom forumu (SK? B92?) koji mu je omiljeni od engleskih klubova, odgovorio je da voli da gleda Arsenal - bila je to jedna od onih Fabregas sezona kad su svi uzdisali zbog umiranja u lepoti Vengerove dečice koja evo samo što nisu ceo svet osvojila. Ali i u Arsenalove i u sve ostale utakmice Gojko je uvek ulagao apsolutni minimum emocija. Samo ponekad ga nije mrzelo da simulira emocije koje običnim ljudskim bićima vladaju, i to obično kad igra neki naš čovek™, čitaj Nemanja Vidić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...