Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Totenhem u prvom kolu je vidjena dvojka, mmw. Ponavlja se prethodna sezona - do petog kola cemo vec zaostajati 7 bodova za liderom dok filozof jos juri pravu taktiku i formaciju... Dok neke stvari sebi prizna ode sve u kurac. Roo je posebna prica, zasticen kao beli medved a nicim nije dokazao da zasluzuje da bude neprikosnoven u napadu, ni prosle sezone a ni na ovim pripremama... Steta je sto se na njemu nisu uzele bezobrazne pare ovog leta, bila je prava prilika za tako nesto pre nego sto se potpuno raspadne.

Убићете™ популарне Петлове™ без да се ознојите.

Link to comment

Ooooovaj...mi smo kupili golmana kome ugovor nije hteo da produži klub koji je od Vojvodine izgubio 4-0 kod kuće...

 

A mozes da gledas i obrnuto- Romero je predvideo potop Sampa pa nije hteo da produzi ugovor sa njima, vec je dosao kod nas™ da osvaja trofeje :fantom:

 

ducca ne budi Weenie naseg™ tima. Pises na osnovu 1 pripremne tekme i jedninog poraza uz 3 pobede. Ako LVG ne dovede nekog vrhunskog DC racunaj na Roho, Smoling, Dzons, Blind, Evans kombinaciju sve do januara kad vidi u LS koliko je to busno. Takodje mislim da preterujes za Runija, bude li ga gurnuo u spic (sa ovako pojacanim veznim redom) spakovace 20+ golova sigurno (jbg njegovi su i penali i slobodnjaci ;) )

Link to comment

Pa Runi vec jeste u spicu (Persi je odstranjen jer mu je receno da je Roo neprikosnoven i da se nece naigrati), video sam u 4 tekme koliko je bio puta u sansi, dao jedan gol posle kornera, wow. Drugi deo prosle sezone je takodje bio lone striker, igrao svaki mec po 90 minuta i da golova na prste da se prebroje. Prosto daleko je to od nekadasnjeg Runija. Ako si gledao njegove zadnje nastupe, mogao si da vidis jezivo lose pasove, slab prijem, tehnika kao da mu je zardjala, opet se bespotrebno izlvaci ka centru i na stranu da bi ucestvovao u igri i onda dobar deo vremena igramo fakticki bez spica. Jos kad su iza njega Yougn i Mata, vatromet zagarantovan. 

 

Sto se odbrane tice nece mu trebati LS da bi video koliko je to busno, dovoljan ce niti Kane sledece subote. 

 

Sve sto sam pisao je realno, prosto ne vidim razlog za optimizam, jesu dosla solidna pojacanja, neki igraci bi trebalo da spremniji docekaju sezonu kao sto je npr Shaw, ali lutanje sa taktikama, pozicioniranjem igraca (uglavnom van njihovih prirodnih pozicija), uzas od odbrane, potpuna neizvesnost oko toga ko ce braniti, napadac koji je tokom godina lutanjem po pozicijama fakticki zaboravio kako izgleda biti napadac i davati redovno golove, sve to je razlog za ozbiljnu zabrinutost... Imam strepnju od sezone na nivou one pre 2 godine. Ne kazem da ce biti toliko los ishod, samo da se uopste ne radujem pocetku niti verujem u bilo sta bolje od tog 4. mesta. 

Link to comment

Ako se ostane samo sa Rooneyem u spicu i sa ovim CB-ovim zaista nema razloga za neki veliki optimizam. Sredina je zaista sada vise nego pristojna, bekovi su ok, ali sve ostalo je upitno, ukljucujuci, naravno, i golmana. Ovo sa DDG je katastrofa situacija. Kapiram da nema sanse da im ga damo bez 25-30m (inace bismo se opasno posrali sami po sebi), ali ako oni odluce da cekaju iducu godinu, pitanje je kako ce on braniti (mali razlog za optimizam je to sto je evropsko iduce godine, pa nece moci bas skroz da se opusti). 

Link to comment

Ooooovaj...mi smo kupili golmana kome ugovor nije hteo da produži klub koji je od Vojvodine izgubio 4-0 kod kuće...

Romero nije bio prvi golman nigdje zadnjih par godina, i u Sampdoriji otkad su usli u Serie A, i Monacu na pozajmici. Bio je rezerva Vivianu, koji je u Arsenalu bio trei golman, i Subasicu.. A opet se vec 3 godine vezuje za prelaske u najjace timove, i na kraju ode u United. Weird.

Link to comment

Волкот и Казорла потписали нове уговоре, Тео 140к до 2019, за Казорлу не кажу до када и за колико. Сада ће Волкот ваљда да игра. :fantom:

Link to comment

Možda mu je Sterling nezasluženo oteo prestižnu titulu Najskupljeg™, ali po stajlingu je neprejebiv, 1 Russell Brand među fudbalerima -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...