Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Sve najbolje, Vidaro :ziga:

Uvek ce se pamtiti ona serija bez primljenog gola u zimu 2008/09.

Trebalo je da karijeru zavrsi u Unitedu, a ne da bude onda prodat, ali sta je tu je, nije to jedina greska u poslednjih nekoliko godina

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne razumeš ti sabornost. To je IN.

 

Znaš kako, ajde i Koltrejn, on je najuvredljivija i najosetljivija osoba na sportu, ali mi nije jasan Vasić koji je iste kriterijume koje ja imam za Vidića, primenio na Gigsa, zbog čega ga je upravo Koltrejn nazvao "malicioznim dripcem".

Link to comment

Zato što ne volim Vidića kao pojavu iz milion (očiglednih) razloga?  

Не, него што си острашћен.  Није играо у тимовима за које навијаш, најчешће је разбијао против истих, па ти се сад причињава и у сну. 

 

Ne razumeš ti sabornost. To je IN.

Трт.

Link to comment

Не, него што си острашћен.  Није играо у тимовима за које навијаш, најчешће је разбијао против истих, па ти се сад причињава и у сну. 

 

Трт.

 

FFS naravno da sam ostrašćen! Ko ovde nije ostrašćen? Upravo sam napisao i da ga ne podnosim iz očiglednih razloga. Ponoviću: očiglednih. Iz istih razloga što tebi na pomen Gigsa prvo padne na pamet taslačenje žene rođenog brata.

Link to comment

FFS naravno da sam ostrašćen! Ko ovde nije ostrašćen? Upravo sam napisao i da ga ne podnosim iz očiglednih razloga. Ponoviću: očiglednih. Iz istih razloga što tebi na pomen Gigsa prvo padne na pamet taslačenje žene rođenog brata.

Само у тотално искривљеном огледалу кикс на једној утакмици може да се изједначи са таслачењем жене рођеног брата. Немам шта да ти цртам више. Што сам испао веверица мој је проблем.

Link to comment

Copi, to sto ti pises je za SZD, a ne za ovu temu.

 

Ne secam se da je neko Dzerardovo ili Karagerovo povlacenje komentarisao u fazonu "ne volim ga kao pojavu". Ovo je tema o PL a ti pises o jedinom defanzivcu u istoriji te lige koji je 2 puta najbolji igrac lige "kao pojavi" :isuse:

Link to comment

Само у тотално искривљеном огледалу кикс на једној утакмици може да се изједначи са таслачењем жене рођеног брата. Немам шта да ти цртам више. Што сам испао веверица мој је проблем.

 

Ali ti tvojim iskrivljenim stavom uskraćuješ pravo nekome da određene ljude pamti onako kako oni žele. 

 

Evo, Suares je verovatno najbolji igrač na svetu pa će mnogi ovde pominjani da ga pamte prvenstveno po ugrizima i negritu.

 

A u tvom licemerju u ovoj priči je najsmešnije to što ja i imam realne razloge da Vidića ne volim, neuporedivo realnije nego što je to taslačenje žene rođenog brata, jer tebe to ni na kakav način ne dotiče.

Link to comment

Copi, to sto ti pises je za SZD, a ne za ovu temu.

 

Ne secam se da je neko Dzerardovo ili Karagerovo povlacenje komentarisao u fazonu "ne volim ga kao pojavu". Ovo je tema o PL a ti pises o jedinom defanzivcu u istoriji te lige koji je 2 puta najbolji igrac lige "kao pojavi" :isuse:

 

ok, fair enough, neka onda radiša celu ovu raspravu premesti na "Sekte" na SZD.

Link to comment

У другим вестима Ејр по обичају одрадио одличан посао. Остадосмо изгледа без 4 десетке у тиму.

Link to comment

Kejhil bi da ostane u Čelsiju, a žele ga i Liverpul i Roma

 

ne znam kojom logikom kada kod Hidinka nije igrao mesec dana, a još im na leto dolazi Mjazga

Link to comment

Vornok jos igra fudbal jbt.

 

edit: Evo Roo za 0:1, fino sa roglja 16m u malu mrezu. Dodsue bio je u malom ofsajdu -_-

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...