Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Vidara objavio povlačenje. Uživaj u penziji skipperu.

 

(info za one koji ne posecuju domace teme)

Svaka cast majstoru. Prakticno bez talenta sa mnogo mukotrpnog rada i fanaticne discipline uspeo je da udje u najboljih 50 defanzivaca PLa u svoje vreme. Neka me neko ispravi ako gresim Ali cini mi se da je bio i kapiten na nekoj utakmici junajteda.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka cast majstoru. Prakticno bez talenta sa mnogo mukotrpnog rada i fanaticne discipline uspeo je da udje u najboljih 50 defanzivaca PLa u svoje vreme. Neka me neko ispravi ako gresim Ali cini mi se da je bio i kapiten na nekoj utakmici junajteda.

 

Legenda Estonije, pomogao im da prvi put odu u baraž za Euro :Hail:

Link to comment

Svaka cast majstoru. Prakticno bez talenta sa mnogo mukotrpnog rada i fanaticne discipline uspeo je da udje u najboljih 50 defanzivaca PLa u svoje vreme. Neka me neko ispravi ako gresim Ali cini mi se da je bio i kapiten na nekoj utakmici junajteda.

Ti pišeš tekstove za onu rubliku "na današnji dan" na SK? Priznaj... :fantom:

 

 

 

Čekam NFL, pa gledam na SK ono "na današnji dan"...

 

I kreće priča o Guidu Buchwaldu, sa rečima "tipičan nemački fudbaler, ne mnogo talentovan, ali veliki radnik", da bi se priča o njemu završila sa tim da je "perfektno čuvao Maradonu u finalu SP 1990"...

 

Retardi jedni retardirani, nije sav talenat u fudbalu pimplanje i pogađanje rašlji iz slobodnih udaraca, nego i za igranje odbrane je potreban talenat...

Link to comment

Не брукај се.

U pravu si, moja greška, Estonija je bila bolja u međusobnim duelima, pa i da je dao taj penal, opet bi nam bio potreban još jedan gol za prolaz.

Link to comment

U pravu si, moja greška, Estonija je bila bolja u međusobnim duelima, pa i da je dao taj penal, opet bi nam bio potreban još jedan gol za prolaz.

И сад ми што смо тражили да се вратиш са СЗД испадосмо веверице. :isuse:

Link to comment

И сад ми што смо тражили да се вратиш са СЗД испадосмо веверице. :isuse:

+1

 

Čekajte, ja sam kriv što ga prvenstveno pamtim po Toresu, Nemačkoj i Sloveniji? To je pogrešno, šta? Treba neko uniformisano mišljenje da postoji? O pokojnicima sve najlepše, taj fazon?

 

edit: typo

Edited by copkillah
Link to comment

Više deluje da su na hard level narkoticima i da žele da ispitaju da li postoji even harder level.

 

tako nekako. emenalo je potpuno poludeo. siguran sam da je to i jedan od razloga zasto se mourinho raspao.

 

hector, papy, miazga, pato, falcao, pa cak i baba rahman je promasaj jer ga nije mourinho zeleo. ispusili smo za pogbu i stonesa. good stuff good stuff 

Link to comment

Čekajte, ja sam kriv što ga prvenstveno pamtim po Toresu, Nemačkoj i Sloveniji? To je pogrešno, šta? Treba neko uniformisano mišljenje da postoji? O pokojnicima sve najlepše, taj fazon?

 

edit: typo

Ти уопште не капираш како се ваљаш по блату.

Link to comment

Ти уопште не капираш како се ваљаш по блату.

 

Zato što ne volim Vidića kao pojavu iz milion (očiglednih) razloga?  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...