Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Solidno je Pato igrao za Sao Paulo, ali ne i spektakularno. Više je na osnovu reputacije izboksovao ovaj transfer, nego na osnovu igara.

Malo si skeptican. Mozda i Roman ima kcerku slabu na Pata.

 

 

 

Elem, cestitke 189-tki na pobjedi, sudjenje OK - Koscielny napravio penal, Mikel nalaktao Alexisa... Bez predrasuda. Utakmicu efektivno rijesio Wenger stavljanjem Mertesackera i Flaminija u prvih 11. Flamini je tako strucno ispratio Williana od 16-erca Chelsea do centra da je trebao imati karijeru kao paparazzo ili privatni detektiv.

 

Vraca se Coq protiv Burnleya, Welbz se vratio treningu, kupovati necemo, cetvrti bicemo.

Link to comment

hvala.

 

nego, otisao ramires. sjajan igrac, jos bolji covek. uvek davao 100% bez obzira na situaciju na i van terena. navodno 32 miliona eura su kinezi platili, mada to i nije bitno toliko. valjda ce sada rlc dobiti malo vise sansi.

 

 

:Hail:

Link to comment

Patak Pato u Cheslkiju na aparatima, to treba videti.

 

@ arle

 

Sto Per nema mesta u prvih 11?

 

@ 189

 

Rama Ramirez :Hail: - paklen igrac, kako nas je sam pobidio na Stamfordu pre par zima (mislim da je bilo 2:0 za Chelski). A glede transfera citam kako su Kinezi napravili haos sa dolascima Zervinja, F.Guarina i jos nekog i kako je cela stvar propala (ako je verovati Mozzart sportu).

Link to comment

Ja mislim da ne postoji čovek koji je imao više strpljenja prema Patou od mene, to slepo verovanje je išlo čak do te mere da sam bio protiv njegovog transfera u PSG onomad za 30 i kusur milki, jer bi mladog i talentovanog igrača Milan zamenio matorim Tevezom. Otišao je godinu dana kasnije za duplo manju sumu. 

 

With that said - u Čelziju glavnu reč očigledno vodi gomila pavijana. Dečko se povređuje dva puta nedeljno, nikad ništa nije proigrao, osim jednog het-trika posrnulom Interu nikad ni zablistao, večiti je talenat do te mere da Robinjo u odnosu na njega deluje kao Pele lično.

Link to comment

low risk high reward loan. valjda se u poslednje vreme nije povredjivao kao ranije. mada uprkos tome jos uvek bi pre vratio bamforda ili dati sansu traoreu nego ovo. remy ce opet ispusiti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...