Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

+1

ево нешто за Праслина :D

 

12524296_10153417417633177_1937199853776

 

 

Целу су их утакмицу снимали. Винијев Вајт Африкан Џизус фром спејс је зазивао Оца после оне Хартове одбране Пајиног слободњака. :)

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još MOTD crew bili svi ushićeni, kao da su videli Tita ili bar Staniju, a ne dva B-listera :fantom:

 

Realno, i ja bih se ushitio™ da je samo Aldous Snow bio u kadru, ali Mančesterđanin sve kvari.

 

Šta reći, proklet je ayre.
Prvo rodžersari nije doveo adekvatne zamene zbog čega je ovaj neopravdano platio ceh, što je dalje dovelo do toga da rodžersarina nepotrebna zamena nasledi nedovoljno dobar tim, što smo svi već znali po odsustvu rezultata i pored proverenog stručnjaka na klupi. I sad evo opet sabotira novog trenera i dovodi mu caulkera!

 

I još, i još, odjahao je na svom Harliju u Floridu po Brazilca iz Ukrajine, ponudio 30 miliona, Šahtjor tražio 50, on se vratio u Englesku na konsultacije sa Amerikancima, zatim ponovo odjahao i ponudio... 33. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Auuu, pa to su strašne stvari! Dajte neku peticiju nešto da potpišem, to je bruka šta se radi

Čovek je već sabotirao jednog vrhunskog trenera, zar da gledamo kako nam pred očima propada još jedan vrhu...dobro ajde, ovaj je prosečan ali ista je poenta :fantom:

Link to comment

Imaju i sreće sa povredama, za razliku od većine konkurentnih timova. Ja i dalje ne mogu da zamislim na šta bi ličili da im Kane pauzira mesec-dva.

Kane i jeste pauzirao mesec-dva, na početku sezone. Doduše nije bio povredjen i bio je starter - ali je ozbiljno pauzirao od fudbala. OK, sada se doveo na neki nivo ali nije to ono što drži Totnam na 5p od prvog mesta. Razliku u ovoj sezoni čine tvrdja odbrana (na čelu sa Llorisom koji je sam izvukao nekoliko pobeda suludim paradama u finišu) i Alli.

Link to comment

Pa i u odbrani su rezerve Trippier-Dier-Fazio-Davies, što je beton liga nivo. Samo na sredini imaju pristojnu dubinu. Ali to je sve sviranje penisu, ne možemo da znamo kako bi izdržali neki talas povreda među starterima dok im se ne desi.

Link to comment

Fazio je ćao, Wimmer je zamena za centarhalfa. Na nekoliko utakmica je i Ben Davies igrao na toj poziciji.

Nadam se da će Pochettino malo da pojača klupu do kraja prelaznog roka

Link to comment

Pa i u odbrani su rezerve Trippier-Dier-Fazio-Davies, što je beton liga nivo. Samo na sredini imaju pristojnu dubinu. Ali to je sve sviranje penisu, ne možemo da znamo kako bi izdržali neki talas povreda među starterima dok im se ne desi.

 

Malo je bzvz to insistiranje na "eh, videli bi oni da im se povredilo pet najboljih igrača" momentu. Eto, nije im se niko povredio i imaju dobar rezultat. Prvo što nisu u moralnoj obavezi da nagomilaju tri vrhunska tima na rosteru samo za slučaj da im se desi serija povreda, drugo što u EPL imaš timove koji naprave tu gomilu, niko im se ne povredi - i opet spektakularno ispuše sezonu. Neka Spursi guraju koliko mogu i što se mene tiče i oni i Lester zaslužuju priznanje pre nego prozivke za to što nemaju po dva igrača svetske klase na svakoj poziciji.

Edited by beowl
Link to comment

Fazio je ćao, Wimmer je zamena za centarhalfa. Na nekoliko utakmica je i Ben Davies igrao na toj poziciji.

Nadam se da će Pochettino malo da pojača klupu do kraja prelaznog roka

 

Plus je Dier ove sezone DM. A cini mi se i da je Walker skliznuo u rotaciji i sad igra kupove dok je Tripier vec par kola redovan na RB u ligi.

Link to comment

mislim da je to sa Walkerom samo neka Pochettinova logika. Valjda da malo pojača konkurenciju u timu. Tako je jedno vreme držao Davies-a iako se Rose oporavio od povrede, pa je sada Rose opet standardan.

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Malo je bzvz to insistiranje na "eh, videli bi oni da im se povredilo pet najboljih igrača" momentu. Eto, nije im se niko povredio i imaju dobar rezultat. Prvo što nisu u moralnoj obavezi da nagomilaju tri vrhunska tima na rosteru samo za slučaj da im se desi serija povreda, drugo što u EPL imaš timove koji naprave tu gomilu, niko im se ne povredi - i opet spektakularno ispuše sezonu. Neka Spursi guraju koliko mogu i što se mene tiče i oni i Lester zaslužuju priznanje pre nego prozivke za to što nemaju po dva igrača svetske klase na svakoj poziciji.

 

U pravu si, mada je meni i dalje čudno da čak i jedan Leicester može da rotira na CF Vardija, Okazakija, i Uljou dok su ovima iza Kejna tri prazna mesta pa Clinton N'ešto i onaj Korejac.

Link to comment

N'jie povredjen na duže, tako da je ostao samo Son kao zamena, a ne vidim što je on lošiji od Okazakija ili Ulloe

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...