Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

U drugom se manje-vise nije nista desilo. U prvom smo kontrolisali utakmicu, mogli mozda i da povedemo, mada nije da smo imali neku toliko dobru sansu osim suta Wazze, ali odbrana je odagnala svaku nadu.

Sve u svemu, posle one nedelje kada smo doveli pojacanja, sada dolazimo do toga da nimalo nisam zadovoljan. Sto se transfera tice, nista dobro se trenutno ne desava niti najavljuje, a LVG mi svojim ludackim kombinacijama uliva strah. Opet, ovo su pripremne utakmice i moguce je da protv Yidsa izvede neku sasvim drugu postavu u odnosu na ovo sve, ali nista ne najavljuje tako nesto.

Nadam se da gresim, videcemo, za pocetak, do kraja avgusta

Link to comment

Sve ti jebem, na sta lici nasa odbrana...

Ako ne kupe normalnog stopera, nek se nose u kurac

 

Bogme nam treba 2 komada posto nema nijednog normalnog u ekipi, i da se ne lazemo tako je vec 2 godine ali je kao glupo da se pomene naglas da se ne ispadne neskroman. Ono sto su Jones i Blind radili u prvom poluvremenu je na nivou JSL, Oba gola kao da nema odbrane. Ja ne znam da li je LVG lud i da on jedini ne vidi ono sto milioni ljudi vide pa se glupira sa vizijom startnih 11 ili je samo tvrdoglava prepotentna debilcina... Utd je i dalje druga evropska liga i sa ovakvim ziceraskim pristupom tu ce i ostati. Rooney je posebno zabrinjavajuc faktor, bleda senka onog nekadasnjeg igraca, ako se na njegovih "25 golova" bazira optimizam ove sezone onda na vise od top 4 ne treba racunati, a i to uz muku. Svakako odlicna samarcina nedelju dana pred pocetak prvenstva, bolji rezz nije mogao da bude. 

Link to comment

Pogledao sam hajlajtse. Ok, u centru odbrane imamo kadar za Crystal Palace. Jones je bio posebna katastrofa. Jbg, ako ne dovedemo BAR jednog svetskog CB-a opet cemo se boriti za upad u top 4. Nema sanse da bude drugacije. 

Link to comment

Nope. Verovatno nijedan, a ionako ih ima ukupno par komada da su svetska klasa.

 

PSG je mnogo ozbiljniji tim koji godinama unazad igra na visokom nivou i lepo je videti gde si protiv takvog protivnika (Barselona je ipak igrala u veoma okrnjenom sastavu). Ibrahimovic i sa 34 godine izgleda opasnije i konkretnije od bilo kog Utd-ovog napadaca, s pola snage bi utrpo 20+ komada u Premijer ligi. 

 

 

Inace Herera nije ulazio uopste u igru :isuse:

Edited by ducca
Link to comment

Ako ne dovedete nekog ozbiljog CB, visice va i kvalifikacija za LS.

Ova dva gola su nivo JSL odbrana (narocito onaj prvi). Bice to siigurno bolje ali nedovoljno za nesto ozbiljno u LS.

Link to comment

Можда им је одбрана шупља, али је бар голман врло мотивисан, плус у нападу имају низ опција и бекапова. :fantom:

Link to comment

Можда им је одбрана шупља, али је бар голман врло мотивисан, плус у нападу имају низ опција и бекапова. :fantom:

 

Можда им је одбрана шупља, али је бар голман врло мотивисан, плус у нападу имају низ опција и бекапова. :fantom:

 

Ja kapiram da je okvirna ideja da prodamo DDG za bar 25 i ADM za 40-45m i tako budemo na nuli ovog prelaznog roka. Onda dovedemo Cillessena za 15-20, i imamo po 40tak miliona za pazarnje vrhunskih CB i FW do kraja avgusta. Samo da ih nadjemo...

Link to comment

Ma para ima i bez prodaje. Ne svidja mi se sto se odugovlaci sa ADM, ako vec nece da igra trebalo je do sad da stigne zamena. Ako ce to da bude Pedro, kakav god da je a sigurno ce doneti neki benefit, neka sto pre dodje i uigra se sa timom, necu vise da gledam Younga u timu.  LVG rekao da su bekovi sigurni za start i to je ok, ali da se lomi da li ce Jones ili Smalling praviti drustvo Blindu na CB, koji je siguran :isuse: Ja ne znam sta nije u redu sa glavom ovog coveka. Kao zacrtao je da mora imati levonogog LCB (to je on rekao) pa eto kad vec Blind nema gde nek igra ovde. Pretpostavljam da bi Rojo mogao umesto njega nekad, mada posle ovog problema sa pasosem i nedolaska na pripreme nisam siguran da ce taj vise ikad obuci crveni dres. Opšte rasulo. Najradije bih gledao McNaira da budem iskren pa nek se uči ako ništa drugo, ima potencijala momak. 

 

Situacija sa DDG ocekivano se obija o glavu sa jajarskim intervencijama sinoc, LVG popizdeo i sklonio ga na HT pa će očigledno Real dobiti šta je hteo

 

"We have a situation that is not favourable for David de Gea, but neither for us and neither for the club that maybe he wants to go (to),” said Van Gaal at the Soldier Field stadium.
Edited by ducca
Link to comment

Da budem iskren, i ja bih najradije gledao klinca. To, ima potencijal, pa jbg, kad već nije world-class onda daj bar da vidimo dal imamo dugoročno rešenje koje ne moramo da kupujemo. Da se ja pitam :D startovali bi Smalling i Rojo (problem je bio sa US vizom, mislim da će ostalo biti ok). Jones je taktički katastrofa, mada je i Smalling noćas imao pred kraj jedno klinačko ispadanje iz ofsajd zamke  :isuse: Jbg, ne vredi, nisu to igrači koji nama trebaju za ono za šta nam trebaju :(

Link to comment

Ja ne znam da li je LVG lud i da on jedini ne vidi ono sto milioni ljudi vide pa se glupira sa vizijom startnih 11 ili je samo tvrdoglava prepotentna debilcina...

 

I ja se pitam, ali pre bih rekao da je prepotentno djubre. Covek ladno daje izjavu kako je Blind zapravo odigrao dobro i da ga hoce na toj poziciji kako bi gradio igru. Jbt,  levi stoper da gradi igru tako sto ce da izlece, a onda Shaw treba da ga pokriva pozadi. Ceo svet vidi da se Blind raspada dok igra na toj poziciji. Jos u paru sa Jonesom...

Sto se Rooneya tice, pre izvesnog vremena sam napisao da ne verujem u njega i i dalje to mislim. On je i u najbolje vreme imao tu i tamo problema sa prvim kontaktom, sad jos deluje nekako tromo, da je sporiji, ne vidim kako moze da se takmici sa najboljim strelcima lige, a to nam treba valjda.

Vec vidim 0:1 u nekom 22. minutu iz kontre na otvaranju sezone

Edited by Giggsy
Link to comment

Totenhem u prvom kolu je vidjena dvojka, mmw. Ponavlja se prethodna sezona - do petog kola cemo vec zaostajati 7 bodova za liderom dok filozof jos juri pravu taktiku i formaciju... Dok neke stvari sebi prizna ode sve u kurac. Roo je posebna prica, zasticen kao beli medved a nicim nije dokazao da zasluzuje da bude neprikosnoven u napadu, ni prosle sezone a ni na ovim pripremama... Steta je sto se na njemu nisu uzele bezobrazne pare ovog leta, bila je prava prilika za tako nesto pre nego sto se potpuno raspadne.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...