Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Jebo im Van Gal mater svima redom tamo

 

+1

Covek me nervira do granice mrznje. Jebem ti sve, neka se pojavi da objasni za sta mu je sluzio Lingard ovu utakmicu da odigra 90 minuta i posalje svaki centarsut preko svih igraca ka suprotnoj aut liniji. I to posle tekme sa Liverpoolom gde je bio podjednako beskoristan.

Mars bre vise

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ga ne oteraju posle ove blamaže, želim nam da se ugasimo™.

 

Jebo im Van Gal mater svima redom tamo. Ko dva debila da vode klub.

Pa retardi i vode klub. Direktor omladinske skole ne postoji vec par godina, u18 su 20 bodova ispod Citija npr, glavnu rec u klubu ima nekakav marketing guru koji veze s fudbalom nema, a da ne pricam o vlasnicima somovima koji fudbal prate jednako kao i kriket verovatno. Gledaju samo bilanse na kraju godine i to je to. Ove nedelje Edi vidim potpisao jos jedan sponzorski ugovor, to je to, tu smo svi.

 

Klub je u slobodnom padu i promena trenera to nece prekinuti, mozda malo zamaskirati do sledeceg potresa.

Link to comment

Pomenu beowl Allia iz Tot. pre neki dan citam da ga je menadzer licno preporucio Liverpulu, dovezao u grad, bio u hotelu i naravno slepci ga nisu kupili. Najbolje utrosenih 5m za Tot.

Link to comment

Da, već sam govorio da je ubedljivo najbolji iz SK ekipe, ali ovo je sasvim solidan brain fart, kao da je golman kriv za nešto.

 

Od Viska vala niko nije losiji.

Link to comment

Red bi bio vise da oteraju ovog gnjavatora i postave nekoga ko ce forsirati ofanzivan fudbal. :yawn2:

Sutevi, sanse, golovi, to se trazi, makar i mi primali neki vise.

Link to comment

Валенсија има једну црту дрскости која је карактеристична за озбиљне центарфоре.

Link to comment

Чис' пенал. Ево малог из Јоркшира који је одувек навијао за геј клуб из Лондона.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...