Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Zamisljam postavu sa njim i Fellainijem. Pasovi striktno visoko i preko 50 metara. Jedno 100 po utakmici :D

Edited by MancMellow
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uopste ne bi bilo iznenadjenje. Pominjali se kao Zlatan i Cavani, a dolazi Lukaku

Meni deluje da mozda i nije sve do lenjosti, nego da je malo i fizicki zapusten. Sa nekoliko kila manje bi mozda razbijao

A mozda je i jednostavno lenj pa bi bilo isto :D

Link to comment
As journalists shouted out names like ‘Zlatan Ibrahimovic’ and ‘Edinson Cavani’, assistant manager Ryan Giggs whipped off the sheet to reveal Van Gaal himself, who shouted “Ta-da! There is no surprise! Are you not surprised now?” before doubling over with laughter.
 
“I, Louis van Gaal, have fooled you all once again,” he said, upon recovering his composure. “This is why I am the best of the managers.”

:lol:
Link to comment

Game-of-Thrones-Joffrey-GIF.gif

“I, Louis van Gaal, have fooled you all once again,” he said, upon recovering his composure. “This is why I am the best of the managers.”

 

Edit: Могао би и на лукалајкс:

 

090e9430be16b87892664cd7cbd914aa.jpg

Edited by Прслин
Link to comment

beowle, kakav je ovaj alex telles iz galate?

 

Nemam pojma, nikada nije nešto pokidao na terenu kada sam ih gledao (mada ih ne gledam prečesto). Odigrao oko 2/3 ligaških utakmica prošle sezone, ne sećam se da sam ga video kako zabija, asistira, centrira...

Link to comment

Nemam pojma, nikada nije nešto pokidao na terenu kada sam ih gledao (mada ih ne gledam prečesto). Odigrao oko 2/3 ligaških utakmica prošle sezone, ne sećam se da sam ga video kako zabija, asistira, centrira...

 

on i baba su sada na radaru za levog beka nakon prodaje filipea.

 

citam da ga je real hteo prosle sezone...ako je to uopste tacno.

Link to comment

Pošandrcali navijači na Instagramu, Twitteru i drugdje zbog Benzeme i njegovog Instagram-posta koji sugeriše da napušta Real. Valjda je to Arsenalovo tajanstveno pojačanje koje kupujemo™ godinama.

 

to nesto slicno ovome, koje je navodno uslikano u londonu.

Link to comment

Stoke kanda postaju Barcino odlagalište neostvarenih talenata...

За клуб те величине, одличан бизнис план.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...