Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

opet prica oko neymara i uniteda (i city)

 

jedna od većih budalaština koje sam čuo

 

dečka tamo gledaju kao Mesijevog naslednika, budućnost Barse i nejasno mi je da iko može da klikne na takav naslov, pa makar i iz znatiželje

Link to comment

 

 
 

 

Evo nesto i za tebe:

 

 

 

covek je zasluzio novi ugovor. siguran sam da je gledanost chelseavih meceva povecana samo zbog njega.

 

 

nego, zanimljivo je citati komentare ispod...

Link to comment

Ne postizavam™ sve zbog sv.Jovana, ali u najkracem.

 

Prvo odgovori: @ Weenie i radnik - lepo rece potonji, "himna je postala 1 standard" :puke:  pitao bih vas da svaki put slusate himnu drugog kluba.

I btw zar vi nemate vec jedno Teksieru (alavi Klop :fantom: )?!

 

@ WHU

 

Ne samo da ste gay klub nego ste pri tom i bahati prema ex-kapitenima, s radoscu sam primio vest o Nolanovom angazmanu.

Ipak radujem se jos jednom FM cudu Biramu u vasem dresu i na ekranima SK.

 

@ Arle

 

Jel igra Ozil za vikend?

#pitamzbogfantazija

 

 

 

Sutra okrsaj ne-letecih holandjana, steta sto je ovaj nas jos u sedlu, mada se i Kuman drzao noktima za klupu u jednom trenutku. Mozda vidimo i Januzaja u rusteru.

Link to comment

@ WHU

 

Ne samo da ste gay klub nego ste pri tom i bahati prema ex-kapitenima, s radoscu sam primio vest o Nolanovom angazmanu.

Ipak radujem se jos jednom FM cudu Biramu u vasem dresu i na ekranima SK.

 

Када од следеће сезоне постанемо геј клуб, то ће бити неки Ал Паћино / Френки гоуз ту Холивуд / Џудас Прист геј, у кожи и ланцима и на моторима, а не пуфнасти Арсеналов који се концентрише на младе таленте, нити активистички Ливерпулов "поштујте нас, ми заслужујемо поштовање", нити ваш геј маторог хомосексуалца који у тесном шорцу и маји без рукава, седи на трибинама док се игра баскет и објашњава свима који не могу да побегну од њега како је био фаца у блоковима пре петнаест година. ;)

 

За екс-капитене и Бурама™ си у праву. :sleep:

Link to comment

Када од следеће сезоне постанемо геј клуб, то ће бити неки Ал Паћино / Френки гоуз ту Холивуд / Џудас Прист геј, у кожи и ланцима и на моторима...

1414247671267_wps_5_West_Ham_United_fan_

 

ili bivsa mu voljena

 

92807154.jpg?itok=DtQWodxI

 

 

Link to comment

Када од следеће сезоне постанемо геј клуб, то ће бити неки Ал Паћино / Френки гоуз ту Холивуд / Џудас Прист геј, у кожи и ланцима и на моторима, а не пуфнасти Арсеналов који се концентрише на младе таленте, нити активистички Ливерпулов "поштујте нас, ми заслужујемо поштовање", нити ваш геј маторог хомосексуалца који у тесном шорцу и маји без рукава, седи на трибинама док се игра баскет и објашњава свима који не могу да побегну од њега како је био фаца у блоковима пре петнаест година. ;)

 

За екс-капитене и Бурама™ си у праву. :sleep:

 

 

1414247671267_wps_5_West_Ham_United_fan_

 

ili bivsa mu voljena

 

92807154.jpg?itok=DtQWodxI

 

 

^_^

Link to comment

jedna od većih budalaština koje sam čuo

 

dečka tamo gledaju kao Mesijevog naslednika, budućnost Barse i nejasno mi je da iko može da klikne na takav naslov, pa makar i iz znatiželje

 

Po meni nije to glupost. Od 4-5 igraca WC 3 ili 4 igraju u Barsi. Pa ne moze to tako, mora bolje da se rasporedi. Si cuo ti nekad za monopol?  E Barsa ima monopol na vrhunske igrace i treba to malo razbiti, diversifikovati :)

Utd ima pare, ali trenutno nema WC igraca (Runi je na zalasku karijere) tako da po meni ima osnova da traze neku zvezdu za debele pare, sad da li bas neymara manje je bitno.

Link to comment

Po meni nije to glupost. Od 4-5 igraca WC 3 ili 4 igraju u Barsi. Pa ne moze to tako, mora bolje da se rasporedi. Si cuo ti nekad za monopol?  E Barsa ima monopol na vrhunske igrace i treba to malo razbiti, diversifikovati :)

Utd ima pare, ali trenutno nema WC igraca (Runi je na zalasku karijere) tako da po meni ima osnova da traze neku zvezdu za debele pare, sad da li bas neymara manje je bitno.

:lolol:

Link to comment

Naravno da igra, u kupu je oduševio SK komentatora (i nikog više). Čak je i jednu asistenciju zabeležio ni kriv ni dužan, kad je Ojo zavukao onaj gol.

 

Realno je Ojo mogao i da dobije mesto na klupi danas, ali šta sad.

Link to comment

Ojo je mogao i da počne, pa da ga vidimo... A Ibe bi morao da bude prodat što pre, dok je mlad i neko može da se zajebe i da misli da se od njega može nešto napraviti...

Link to comment

Ma važi sad će jojo da igra zato što je dao gol ekipi iz četvrte lige. Nešto se mora uraditi sa Bentekarom, onolke pare date a sad se ne uklapa u trenerov sistem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...