Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Klopp očigledno ceni što je čovek intelektualac, završio političke nauke.

 

Od starta kenja kako su mu golmani fantastični, kako se ni o kakvim pojačanjima na golu ne razmišlja...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sta bih vam rekao, skauzerska braco, osim da je Klopp u Borussiji sve one godine mirno gledao autenticnu budalu po imenu Roman Weidenfeller aka Weidenfehler (taj njemacki urnebesni humor) tako da je ta pozicija Kloppov blind spot. Bukvalno to djeluje ovako: golman ne ucestvuje u Gegenpressingu tako da nije ni bitan.

 

Butland je odlican izbor, bolji je od Begovica za onoliko. Da sam ja Klopp, ganjao bih Butlanda, Creswella i Gundogana koliko god da kostaju da se zakrpe tri najvece rupe u timu te ispitao konzilij za Sturridgea u kojoj je to sve fazi, jesu li mu samo odsjekli nogu ili utakmica Zvezda-Hajduk vec moze biti prekinuta.

Link to comment

Butlanda će uskoro juriti ko god stigne, English premium be damned. Sreća u nesreći (nesreća u sreći?) je što svi ostali bogatuni već imaju top shelf golmane, od DDG i Čeha i Courtoisa do Llorisa i Harta. 

Link to comment

In other news, Klopara rešava goruće probleme u klubu - višak zdravih talentovanih napadača. Kaže da Jerome Sinclair može da ide u ako hoće, neće on nikog da vezuje, mladi igrači danas odmah jure pare umesto da uče i razvijaju se...

 

Istini za volju, ja od tog dečka gotovo ništa nisam video a već se par godina mota oko prvog tima. U decembru ga je preuzeo The Notorious Danny Ward, agent Sterlinga i Berahina (i nikoga više), pa su se sad pojavile informacije da će mali da pali za Watford da bi osvajao trofeje.

Link to comment

Benteke se i dalje ne zahvaljuje saigračima kad mu upute savršen centaršut, a i zašto bi kad je šibne preko gola rutinski.

 

Ne znam ko je komentator ali besramno je i on ćutao za vreme himne, moraće JC da piše protestno pismo i zahteva da komentatori zvižde dok ide YNWA.

Link to comment

Slusanje himne je postalo 1 standard.  Benteke sa nekim driblinzima pokusava da se nametne tj. da pokaze kako nije jednodimenzionalan, ali bojim se da od leta ...

Nego odakle ovom komentatoru info da Klopp trazi ni vise ni manje vec tacno 9 igraca? Lupa verovatno?

 

Ja negde citah neki nemac novinar posle meca sa Utd-om bio sa Kloppom i on misli da ce trebati na leto 2-3 igraca. Mozda da se cnadju na sredini 5-6 komada :)

 

Ajde jedan jos u prvih 15.min i da ne drKtim.

Link to comment

Каква голчин, а и оно ђускање је промерено за будућу звезду. Ко вам је овај Ћиривеламаремоја™?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...