Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ma mogu i drugi da vinišu ali to mora ispravno, old school, vizionarski, beskompromisno, neobuzdano, plamenog pogleda i oprljenih genitalija, bez bojazni, bez statističke podrške, bez argumenata!

 

A ne da mi tu nešto tutumrače i traže zdravstveni bilten od kluba. Nego lepo, otvoreno i samouvereno ustvrdiš je npr. Sturridge propao i da nikad više neće biti igrač za ozbiljan fudbal, pa šta bude biće -_-

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima eventualno pravo da zna u najopštijim crtama, a u tim crtama i zna. Koga zanima svaki detalj i hoće daily updates o tome kako se osećaju Shit Danny Sturridge ili Even Shittier Danny Sturridge™, taj lepo neka pretvori klub u nekakvo deoničarsko društvo, pa onda neka se zamlaćuje isterujući svoja prava kroz odbore i skupštine i kurac i penis.

 

A ovako, te pričice tipa "mi plaćamo sezonske karte i zato ste dužni da dubite na glavi da bismo znali da li smo se zajebali kupivši sezonske karte i tačno koliko", zajebi me toga. Ako hoćeš da kukaš zbog povreda i preplaćenih igrača, super, široko ti polje. Ali nemoj da kao malo razmaženo dete tražiš od kluba da ti pruži municiju da bi pljuvao po njihovim dilovima i dizao dreku. Validate my peevishness, kme kme, obrazložite mi vinizaciju, kmeee.

Fudbal je biznis namijenjen gledaocu kao krajnjem potrosacu. Jedna je stvar politika kluba, a druga obmanjivanje u stilu: "Weenie, kupi sezonsku, Sturridge je zdrav."

Link to comment

Sto dizete frku kad je Klop pre par nedelja jasno i glasno rekao da Staridz nece videti terena dok ne bude 100% fit.

Неће тај више да игра уопште како ствари стоје...Чак је Флано воскресао али од овог...

Link to comment

Zato što je Kone perspektivniji :fantom:

 

Norwich baca sve karte tj. pare na opstanak (Naismith, Klose, Pinto). Ako se zeznu pa ispadnu neće im pomoći tri zlatna padobrana.

Link to comment

Сем Бајрам у Вест Хему!

 

Џенко ове сезоне није ни приближно добар као прошле, а очигледно је и прескуп. Сем је тренутно најбољи избор и може лако да се деси да ово испадне један од бољих трансфера у последње време. :)

Link to comment

Сем Бајрам у Вест Хему!

 

Џенко ове сезоне није ни приближно добар као прошле, а очигледно је и прескуп. Сем је тренутно најбољи избор и може лако да се деси да ово испадне један од бољих трансфера у последње време. :)

A što hoćete našeg™ invalida, to se ne hvališ? :)

 

Edit: Jebo te, L'pool navodno ponudio za ter Stegena, očigledno se traži zamena za rupu na golu...

Link to comment

Нећемо, то га лењи новинари селе у покушају подражавања Најскупљег :wub: .

 

Можда дође један центарфор на позајмицу и то из неког егзотичног иностранства, да ли Асамоа Гајан или неко још занимљивији већ ћемо видети у следећих пар дана. То је то за овај прелазни осим ако Билић не прода неког. Чак ни Бајрама нисмо хтели сада да доведимо већ на лето када му истекне уговор, али је онда улетео Евертон са својом понудом, па су порнићари ипак морали нешто да плате.

Link to comment

A što hoćete našeg™ invalida, to se ne hvališ? :)

Edit: Jebo te, L'pool navodno ponudio za ter Stegena, očigledno se traži zamena za rupu na golu...

Tako sto cete dovesti golmana koji prima sa centra i iz kornera? Mudro. :p

 

Sturridge-Welbeck-Carroll- najjaci napad Bolnog Albiona.

Link to comment

A što hoćete našeg™ invalida, to se ne hvališ? :)

 

Edit: Jebo te, L'pool navodno ponudio za ter Stegena, očigledno se traži zamena za rupu na golu...

 

Što je produživanje ugovora pre par dana, do 2021, jasno pokazalo.

Link to comment

Tako sto cete dovesti golmana koji prima sa centra i iz kornera? Mudro. :P

 

Sturridge-Welbeck-Carroll- najjaci napad Bolnog Albiona.

za Bolni Albion :Hail::lolol:

 

Pa i Minjole prima slične gluposti, šta ja znam, ovaj iz Barse mi deluje bolje... Sad vidim da su pitali i za deda Greena, jebem mu... Što ne istrpe do kraja sezone rupu, i lepo plate Lesteru koliko treba za Kaspera?

 

Edit: nisam video to za produženje ugovora, pa onda mi stvarno nije jasno, šta izvode... A i koji su mu produžavali, čovek je baš nestabilan u poslednje vreme...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...