Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Sad sam hteo da podsetim na ovu scenu, bio ubeđen da je to Atkinson, kad ono Bennett :unsure:

 

Dzabe sam otvarao link. Cuj, dao drugi zuti Maskeranu zbog pit-bulisanja. Bar te sezone se nema sta prigovoriti, tad je u "klempavi" uzet :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мињоле потписао продужетак до 2021. :lolol:

Има већ десетину дана како је то објављено као готов посао и ми у тиховању патимо. :cry:

Link to comment

Dzabe sam otvarao link. Cuj, dao drugi zuti Maskeranu zbog pit-bulisanja. Bar te sezone se nema sta prigovoriti, tad je u "klempavi" uzet :fantom:

 

Pitbulisanje :isuse:

 

Ajd što braniš Atkinsona, jer trenutno nemamo fizičke youtube dokaze njegovog bednog poslušništva sekti, ali ono Bennetovo bedno malo činovničko iživljavanje nad Torresom i Mascheranom jer su se usudili da mu se obrate treba nekako uramiti i okačiti na nekom od prilaza OT. 

Link to comment

Pitbulisanje :isuse:

 

Ajd što braniš Atkinsona, jer trenutno nemamo fizičke youtube dokaze njegovog bednog poslušništva sekti, ali ono Bennetovo bedno malo činovničko iživljavanje nad Torresom i Mascheranom jer su se usudili da mu se obrate treba nekako uramiti i okačiti na nekom od prilaza OT. 

 

Covek koji se posrao po UTD na Stamfordu i priznao Drogbin gol iz ofsajda (znam, znam, sad ce biti reci i o kasnijem golu UTD kome je prethodilo igranje rukom) koji je verovatno i presudio prvenstvo. Zbog komentara na racun Etkinsona sam jednom gulio i banovinu™, a ti ako nemas bas YT dokaz daj napisi kada je to Etkinson svirao u korist UTD.

 

Sto se tice Maskerana -umalo se nije pobio sa svojim saigracem koji ga smiruje znajuci kakva je diabola i da vec ima 1 zuti. Niti si ucestvovao u "incidentu", niti si kapiten da intervenises, ne, nego si debil koji se zalece na sudiju da mu on objasni neke stvari :isuse:

 

Do dolaska u Barsu i rekreativo ligu, Maskerano je bio obican pit bul i nista vise. Zadatak da trci za X.Alonsa i Dzerarda mu je bio sve i svja. John Obi jebeni Mikel je za njega zlatna kopacka (pricamo periodu u PL, to sto je posle Maskerano doktorski igrao i DC je nesto sasvim drugo i to sto je jedna od najvecih fudbalski nepravdi proslo SP i titula Mesiju umesto njemu, sve to na stranu-to se desilo 6 godina kasnije, covek sazri).

 

Stvarno mi i dalje nije jasno zasto si bas ovu situaciju izvukao iz naftalina?!

Link to comment
Do dolaska u Barsu i rekreativo ligu, Maskerano je bio obican pit bul i nista vise. Zadatak da trci za X.Alonsa i Dzerarda mu je bio sve i svja. John Obi jebeni Mikel je za njega zlatna kopacka (pricamo periodu u PL, to sto je posle Maskerano doktorski igrao i DC je nesto sasvim drugo i to sto je jedna od najvecih fudbalski nepravdi proslo SP i titula Mesiju umesto njemu, sve to na stranu-to se desilo 6 godina kasnije, covek sazri).

:isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...