Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

A jbg znaš kakvi su ti Tajlandanđani, svi su oni isti. Ja kad sretnem više od jednog na ulici, u mislima uvek dodam natpise sa imenima da im lebde iznad glave. Kako inače da razlikujem koji je Thaksin a koji Yingluck...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

De Borris. Dobri ste™, ponudili carevi 28.5m funti za ADM-a :D Mada, moram da kažem, sami smo™ krivi. Kako rasprodajemo igrače koji napuštaju klub to nema nigde. Nije ni čudo da i Real i PSG misle da mogu da zajebavaju do besvesti. 

Link to comment

De Borris. Dobri ste™, ponudili carevi 28.5m funti za ADM-a :D Mada, moram da kažem, sami smo™ krivi. Kako rasprodajemo igrače koji napuštaju klub to nema nigde. Nije ni čudo da i Real i PSG misle da mogu da zajebavaju do besvesti. 

Где тури овог™ на аватар.

Link to comment

De Borris. Dobri ste™, ponudili carevi 28.5m funti za ADM-a :D Mada, moram da kažem, sami smo™ krivi. Kako rasprodajemo igrače koji napuštaju klub to nema nigde. Nije ni čudo da i Real i PSG misle da mogu da zajebavaju do besvesti.

 

Ponudili smo 65M€, tako pise ovdje.

 

Liverpool zeli da dovede Lucas Digne. Mi bi ga zamjenili sa Coentrao-om.

Link to comment

De Borris. Dobri ste™, ponudili carevi 28.5m funti za ADM-a  :D

 

 

Ponudili smo 65M€, tako pise ovdje.

 

Jbg, kursna razlika je bitch...

Link to comment

Где тури овог™ на аватар.

 

vreme je za istinske heroje na avataru  :sleep:

 

Jbg, kursna razlika je bitch...

 

nema tog kursa po kojem je 65m evra = 28.5m funti. Cak ni u Beogradu  :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Мени баш било изненађење када га је Мурињо продао и од тада сам сваку утакмицу Евертона коју сам гледао (а гледао сам их бар десет) обраћао оажњу на Лукакару™, делом због Муриња, делом због фантазија. Мој закључак је био једногласан: дечко је ленштина. Да има радну етику једног Велбека био би змај, али овако је једна половна мрцина. Да ли ће да му некада кврцне у глави, па да крене да трчи то не знам, али мислим да је без тог кврца у глави много ближи Балотелију него Дрогби.

Link to comment

Ne znam sta da mislim. Generalno ovo sto je Praslin rekao. Kad grize onda je zver, a ako ne misli da grize najbolje da ne dolazi kod ovog naseg™

Link to comment

Liverpool zeli da dovede Lucas Digne. Mi bi ga zamjenili sa Coentrao-om.

 

otkud to? ono što sam gledao, izgledao je sasvim pristojno prošle sezone, bek za sledećih 10 godina, da ne kažemo luk šo ^_^

Edited by Malvo
Link to comment

Ne znam sta da mislim. Generalno ovo sto je Praslin rekao. Kad grize onda je zver, a ako ne misli da grize najbolje da ne dolazi kod ovog naseg™

 

Murinjo zna znanje. On kada nekog otpise to znaci da nije igrac za vrhunski tim.

 

Digne moze biti odlican. Bio je odlican u Lille-u, kod nas se nije snasao ali na ovim pripremama je pokazivao znake zivota.

Link to comment

Када Мурињо неког отпише, то сигурно није играч за његов тим, али отписивао је неке одличне играче попут Ибрахимовића или, скорије, Де Брујнеа. То што после тих отписа узме титулу више говори о томе колики је цар него какви су играчи.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...