Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, Arsenal bez Coquelina, Cazorle, Alexisa i Özila se nekako (= Čech :pera::Hail:) dogegao do boda što je za bod više nego što je tamo uzeo City bez Kompanyja, Tourea i Agüera. Butland zaslužuje ne previše zahtjevnu titulu najboljeg engleskog golmana. Odličan rezultat, imajući u vidu da je Arsenal igrao sa dva-tri igrača manje (Flamini, Walcott, povremeno Ox).

 

 

U idućem kolu na Emirate dolazi Chelsea, dan ranije će Prslin, valjda, odraditi Građane.

 

 

Pročitah da budući šampion Premier League nikad ne gubi na Britanniji što je svakako razlog za optimizam.

Link to comment

Koliko je Wenger omašio sa ovim engleskim igačima, to je strašno (sa velškim je bio za nijansu bolji). Prvo što je doveo sve neke gej balerine koje se plaše da se isprljaju i pokvare frizure (pravog engleskom lomljača kostiju nije doveo još od Sola Kempbela), nego što su svi kriminalno taktički potkovani, ne znaju gde udaraju. Još kad se spoje svi đuture u ekipi gde nema igrača sa mozgom i kvalitetom kao sinoć, to je plač majke božije. Bod je veliki uspeh. Imam utisak da su Liverpulovi Englezi mnogo bolji od Arsenalovih (makar Milner i Henderson imaju neku ideju šta uraditi sa loptom kad je se dokopaju).

 

btw, doživeli smo i to da u prvih 11 Stouka ima više fudbala nego u prvih 11 Arsenala.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Naismith danas ima medical pred prelazak u Norwich. 8,5 milki sterlinga. Ne znam sto ga se Everton odrice, uvek dobro igra derbije.

 

Do juče beše da je pred potpisom za Swansea. Ne znam šta misle Labudaši, ali ozbiljno su ugroženi a faktički špica nemaju pošto je Gomis u autu mesecima, Neismit bi im fino legao. Ali zato kolege davljenici ne zale šušku...

Link to comment

^Jbg ja citam zadnjih nekoliko dana kako je pred potpisom za Swansea...

 

Na stranu Nejsmit, treba im ko god ne bi li se malo trgli. 

Edited by ducca
Link to comment

austin je tražio platu od 100k nedeljno.

 

ne bi me cudilo da je to jedna od razloga zasto ga newcstle nije hteo. cim su potpisali mitrovica, bilo je jasno da austin nece doci. jbg. mislim da je igrac koji bi nam pomogao da ostanemo u ligi, ovako ce gace da se tresu do maja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...